سومین دوره جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری در ایران برگزار می شود

۲۳ آبان ۱۴۰۱ | ۱۴:۰۴ کد : ۵۰۵۹۶ تجاری سازی و اقتصاد دانش بنیان
پارک ملی علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی وابسته به جهاددانشگاهی، پس از گذشت سه سال تاب‌آوری کسب و کارهای صنعت گردشگری در مواجهه با بحران کرونا اقدام به برگزاری سومین دوره جایره ملی تعالی صنعت گردشگری در سال جاری می کند.
سومین دوره جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری در ایران برگزار می شود

 به گزارش روبط عمومی جهاددانشگاهی، جایزه ملی تعالی گردشگری در سطح کشور با بهره‌گیری از مدل تعالی صنعت گردشگری به عنوان ابزاری برای سنجش میزان بلوغ تعالی و استقرار نظام های مدیریتی در سازمان‌ها، بنگاه‌ها و نهادهای فعال در صنعت گردشگری هر ساله برگزار می‌شود.اما  پس از گذشت سه سال تاب‌آوری کسب و کارهای صنعت گردشگری در مواجهه با بحران کرونا امسال سومین دوره جایره ملی تعالی صنعت گردشگری برگزار می شود.

 

اهداف اصلی جایزه : 

•    ایجاد فضای رقابتی برای تعالی بنگاه‌ها و سازمان‌های حوزه گردشگری

•    تشویق بنگاه‌ها برای شناخت نقاط قوت و زمینه‌های قابل بهبودو اجرای پروژه های بهبود

•    ایجاد فضای مثبت، توام با خلاقیت و نوآوری و تبادل تجربیات موفق بنگاه‌های گردشگری.

•    ارج نهادن به کارکنان سازمان‌های متعالی و بهره‌ور صنعت گردشگری

•    به رسمیت شناختن بهترین سازمان‌ها اعم از  خصوصی، دولتی یا غیر انتفاعی در زمینه گردشگری

برگزاری این جایزه با بهره‌گیری  از مدل‌های علمی روز دنیا، خطوط راهنمایی برای سازمان‌های گردشگری ایجاد می‌کند تا پیشرفت‌ها و عملکرد خود را در زمینه کیفیت و سرآمدی سازمانی اندازه‌گیری نمایند.

به نقل از سیناپرس، مراسم اختتامیه این برنامه و اهداء جوایز به شرکت کنندگان در اسفند ماه سال 1401 برگزار خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت پارک ملی علوم ، فناوری های نرم و صنایع فرهنگی به آدرس iccip.ir  مراجعه نمایید.


( ۱ )

نظر شما :