با حضور فعالان مشاغل خانگی مازندران؛

مسابقه «نوآوری در فراورده‌های کدو» برگزار شد

۱۸ آبان ۱۴۰۱ | ۱۴:۲۷ کد : ۵۰۴۲۱ تجاری سازی و اقتصاد دانش بنیان
از سوی جهاد دانشگاهی مازندران و با همکاری شهرداری ساری، مسابقه «نوآوری در فراورده‌های کدو» در دومین جشنواره کئی پلای ساری، با شرکت فعالین مشاغل خانگی در پارک ولایت ساری برگزار شد.
مسابقه «نوآوری در فراورده‌های کدو» برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی مازندران، دکتر رمضان مهدی‌زاده مدیر تجاری سازی فناوری و اقتصاد دانش بنیان جهاد دانشگاهی مازندران،اظهار کرد: پیرو تأکید اخیر استاندار مازندران در خصوص ایجاد خانه های خلاق و نوآوری برای محصولات بومی استان، جهاد دانشگاهی مازندران با همکاری شهرداری ساری در دومین جشنواره کئی پلای ساری، مسابقه «نوآوری در فراورده‌های کدو» را با شرکت  فعالین مشاغل خانگی وعلاقه‌مندان به این هنر غذایی در پارک ولایت ساری برگزار کرد.

وی افزود: جهاددانشگاهی مازندران مجری طرح ملی توسعه مشاغل خانگی است و در این راستا تلاش دارد نسبت به ساماندهی مشاغل و توانمندسازی و پایدارسازی فعالان با رویکرد نوآورانه در این عرصه گام‌های اساسی بردارد.

مهدی زاده با بیان این که نوآوری و صنایع خلاق کردن مشاغل خانگی، جزو دغدغه استان  است، تصریح کرد: با رصدی که تا کنون این نهاد در حوزه مشاغل خانگی استان داشته، بخشی از تهدیدات و فرصت‌های شناسایی و تلاش شد با مداخله‌گری توسعه‌ای این نهاد، پیشنهاداتی به دستگاه‌های اجرایی در جهت رونق تولید و بازار مشاغل خانگی ارائه شود.

مدیر تجاری سازی فناوری و اقتصاد دانش بنیان جهاددانشگاهی مازندران، با اشاره به نقش توسعه‌ای و مهم سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری ساری در ایجاد نوآوری و توانمندسازی  فعالان مشاغل خانگی، اظهار کرد: امید واریم این رویه راهبردی به عنوان الگو، در دیگر شهرهای استان تسری یابد.

وی در پایان از همراهی همه غرفه‌داران و عوامل برگزاری و مجریان این جشنواره بومی محلی تقدیر کرد.

 

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی مازندران


نظر شما :