طی انعقاد تفاهم نامه ای صورت می پذیرد؛

توسعه همکاری‌های مشترک پارک علم و فناوری جهاددانشگاهی البرز و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان

۳۰ تیر ۱۴۰۱ | ۰۸:۴۹ کد : ۴۶۳۹۷ تجاری سازی و اقتصاد دانش بنیان
توسعه همکاری‌های مشترک آموزشی و پژوهشی در دستور کار اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز و پارک علم و فناوری البرز قرار گرفت.
توسعه همکاری‌های مشترک پارک علم و فناوری جهاددانشگاهی البرز و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری  البرز جهاددانشگاهی، به مناسبت هفته ملی مهارت، طی انعقاد تفاهم نامه همکاری آموزشی و پژوهشی که به امضای دکتر بهزاد غفاری مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز و مهندس مهدی عباسی رییس پارک علم و فناوری البرز  رسید، دوطرف بر گسترش همکاری‌های مشترک آموزشی و پژوهشی تاکید کردند.

این تفاهم نامه در راستای توسعه همکاری های مشترک در تبادل اطلاعات و امکانات، استفاده از ظرفیت ها و توانمندی های علمی، پژوهشی، آموزشی و اجرایی در جهت حمایت از فناوران و مهارت آموزان صاحبان ایده، منعقد شد.

بنا بر این گزارش؛ راه اندازی مرکز رشد مشترک عمومی در شهرستانهای اشتهارد، ساوجبلاغ، نظرآباد و کرج برابر ضوابط و مقررات طرفین، اجرای تور فناوری مشترک به صورت بازدید از پارک و مراکز آموزش فنی و حرفه ای و اجرای شبکه نوآوری های مردمی در قالب رویداد کارآفرینی برخی از تعهدات مشترک طرفین در این تفاهم نامه عنوان شده است.

شایان ذکر است این تفاهم نامه در دو نسخه، ۱۰ماده، ۳۰بند و ۲تبصره به امضای طرفین رسید و از تاریخ امضا به مدت ۳سال معتبر می باشد.

text to speech icon

کلید واژه ها: پارک علم و فناوری البرز جهاددانشگاهی


نظر شما :