سومین رویداد استارتاپی مواد و تجهیزات پزشکی در سمنان برگزار می شود

۲۳ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۰:۵۲ کد : ۴۴۹۲۳ تجاری سازی و اقتصاد دانش بنیان
رییس جهاددانشگاهی استان سمنان از برگزاری سومین رویداد استارتاپی مواد و تجهیزات پزشکی ویژه دانشجویان، کارآفرینان و مبتکران در طرح های فناورانه در سمنان خبر داد.
سومین رویداد استارتاپی مواد و تجهیزات پزشکی در سمنان برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی سمنان، علی منصفی راد رییس جهاددانشگاهی سمنان با اعلام این خبر گفت: در راستی تحقق شعار تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین، سومین رویداد استارتاپی مواد و تجهیزات پزشکی به همت مرکز نوآوری و شتابدهی جهاددانشگاهی استان در تاریخ 21 تیرماه در سمنان برگزار می شود.

وی افزود: این رویداد استارتاپی در 5 حوزه شامل، طراحی،ساخت و بومی سازی تجهیزات پزشکی، توانبخشی و فیزیوتراپی، فناوری نانو در پزشکی، فناوری اطلاعات و اپلیکیشن ها در پزشکی، هوش مصنوعی در تجهیزات پزشکی و رباتیک پزشکی برگزار می شود.

رییس جهاددانشگاهی سمنان اضافه کرد: در پایان این رویداد استارتاپی، ایده های برتر معرفی شده از سوی هیات داوران همراه می توانند برای اجرای طرح ها و ایده های خود در مرکز نوآوری مواد و تجهیزات پزشکی جهاددانشگاهی سمنان مستقر شوند.

وی اذعان کرد: علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص زمان برگزاری رویدادها، می توانند با شماره های 33337141 ، 09127312820، 09921797856 مرکز نوآوری و شتابدهی مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان تماس حاصل کنند.

رییس جهاددانشگاهی سمنان افزود: همچنین علاقه مندان می توانند برای ثبت ایده خود در حوزه های 5 گانه اعلام شده، از طریق مراجعه به آدرس https://se.uast.ac.ir/fa/form/375  اقدام کنند.

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی سمنان


نظر شما :