با هدف توسعه همکاری های مشترک؛

انعقاد تفاهم نامه همکاری کریدور فناوری تا بازار با پارک علم و فناوری جهاددانشگاهی کرمانشاه

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۰۹:۲۹ کد : ۴۳۸۹۳ تجاری سازی و اقتصاد دانش بنیان
کریدور فناوری تا بازار و پارک علم و فناوری جهاددانشگاهی کرمانشاه، تفاهم نامه ی همکاری با موضوع ایجاد بستر همکاری وهم افزایی در زیست بوم فناوری استان امضا کردند.
انعقاد تفاهم نامه همکاری کریدور فناوری تا بازار با پارک علم و فناوری جهاددانشگاهی کرمانشاه

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری جهاددانشگاهی کرمانشاه، در این تفاهم نامه که بین دکتر عماد احمدوند مدیرکریدور فناوری تا بازار و دکتر سیامک آزادی رییس پارک علم و فناوری جهاددانشگاهی کرمانشاه منعقد شد.

 برتقویت و توسعه فرهنگ دانش بنیان، ارائه خدمات با کیفیت  و اثربخش جهت توسعه بازار صادراتی محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور، کمک به شکل‌گیری، رشد، و اجرای برنامه کسب‌وکارهای‌نوپا و دانش بنیان مورد علاقه طرفین وهدایت و حمایت از کسب ‌وکارهای ‌نوپا و کارآفرینان در راستای نیازها و اهداف مشترک تاکید شد.
براساس این تفاهم نامه همکاری موسسه خدمات فناوری تا بازار ایرانیان متعهد به  اجرا و برگزاری رویدادهای مورد نیاز پارک در این حوزه شد همچنین  استفاده از ظرفیت های حمایتی این شرکت در راستای برگزاری جلسات مشاوره ای و دوره‌های آموزشی پارک، معرفی مشاوران و کارگزاران ارائه خدمات تخصصی  به شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور، همکاری در برگزاری دوره های آموزشی و مشاوره ای و اطلاع‌رسانی برنامه‌های آموزشی و ترویجی کریدور از دیگر تعهدات این تفاهم نامه است .
گفتنی است این تفاهم نامه به مدت دو سال اعتبار دارد.

کلید واژه ها: پارک علم و فناوری کرمانشاه


نظر شما :