امضای تفاهم‌نامه همکاری مشترک جهاددانشگاهی کردستان و اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان

۰۱ دی ۱۴۰۰ | ۰۹:۳۲ کد : ۳۹۳۶۳ عمومی
تفاهم نامه همکاری مشترک بین جهاددانشگاهی کردستان و اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان امضا شد.
امضای تفاهم‌نامه همکاری مشترک جهاددانشگاهی کردستان و اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی کردستان، تفاهم نامه همکاری مشترک بین جهاددانشگاهی کردستان و اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان امضا شد.

در راستای بهره گیری از توان و ظرفیت جهاددانشگاهی در انجام تحقیقات علمی و فعالیت های فرهنگی و از طرفی نظر به اهمیت و ضرورت فراگیر شدن ترویج فرهنگ منابع طبیعی، این تفاهم نامه بین اداره منابع طبیعی و آبخیزداری کردستان و جهاددانشگاهی استان منعقد شده است.

موضوع این تفاهم‌نامه شامل تحقق فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر استفاده از نیرو و نشاط جوانان در امر سازندگی کشور، استفاده از ظرفیت‌های دو طرف در جهت ترویج فرهنگ منابع طبیعی در بین مخاطبان، ترویج فرهنگ حفظ و احیای منابع طبیعی و تبدیل آن به گفتمان غالب در راستای گسترش تحقیقات و شکوفایی روحیه تتبع و استعدادها در سطح جامعه، آشنایی با چالش های منابع طبیعی و محیط زیست و گسترش طرح های کاربردی با همکاری دو طرف از طریق پیوند با مراکز علمی و تحقیقاتی به منظور به کارگیری نتایج پژوهش است.

هدف اصلی این تفاهم نامه توسعه مشارکت در سطح جامعه از طریق همکاری با حوزه، دانشگاه و سایر مراجع و نهادهای فرهنگی به خصوص برای نسل جوان در فعالیت های مرتبط با حفظ، احیا و توسعه منابع طبیعی کشور با رویکرد علمی، فرهنگی و ترویجی است.

گفتنی است، این تفاهم نامه در 5 ماده و دو نسخه توسط اکبر اسدی رییس جهاددانشگاهی استان کردستان و سعدی نقش بندی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیز داری استان کردستان به امضا رسیده است.

text to speech icon

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی کردستان تفاهم‌نامه تفاهم نامه


نظر شما :