آغاز همکاری مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد الکترونیکی و جهاددانشگاهی قم

۲۶ مهر ۱۴۰۰ | ۱۴:۳۲ کد : ۳۶۹۷۵ تجاری سازی و اقتصاد دانش بنیان
تفاهم نامه همکاری های مشترک مرکز نوآوری و شتابدهی جهاددانشگاهی قم و مرکز رشد دانشگاهی آزاد اسلامی واحد الکترونیکی که به منظور مشارکت و بهره گیری متقابل از ظرفیت‌های دو طرف منعقد شده بود در نشستی مجازی با حضور مدیر مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد الکترونیکی و مدیر مرکز نوآوری و شتابدهی جهاددانشگاهی قم مبادله شد.
آغاز همکاری مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد الکترونیکی و جهاددانشگاهی قم

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی قم، تفاهم نامه همکاری های مشترک مرکز نوآوری و شتابدهی جهاددانشگاهی قم و مرکز رشد دانشگاهی آزاد اسلامی واحد الکترونیکی که به منظور مشارکت و بهره گیری متقابل از ظرفیت‌های دو طرف و همکاری در زمینه های تجاری سازی فناوری، آموزش و امور اجرایی بین دو طرف منعقد شده بود در نشستی مجازی با حضور مدیر مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد الکترونیکی و مدیر مرکز نوآوری و شتابدهی جهاددانشگاهی قم مبادله شد.

همکاری در شناسایی و جذب ایده ها و طرح های نوآورانه و فناورانه، معرفی هسته های و واحدهای فناور و شرکت های فناور، همکاری در برگزاری تورهای تخصصی و کارگاه های آموزشی، همکاری در برگزاری نشست های تخصصی، رویدادهای تخصصی و دوره های آموزشی از جمله موارد در این تفاهم نامه است.

همچنین انتقال تجارب و ارتقاء سطح توانمندی های واحدهای فناور، ارایه خدمات کارآفرینی به تیم های و اعضای این مراکز، مشاوره‌های تخصصی و منتورینگ واحدهای فناور، ایجاد ساختارهای نوآورانه و مشترک و همکاری و مشارکت در طرح‌های سرمایه گذاری و فناورانه از دیگر مواردی است که جهاددانشگاهی قم و دانشگاه آزاد واحد الکترونیکی در اجرای مشترک آن به تفاهم رسیدند..

گفتنی است، این تفاهم نامه هیچ گونه تعهد مالی برای جهاددانشگاهی و مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد الکترونیکی ایجاد نکرده است و بار مالی و حقوقی حسب مورد طی عقد قراردادهای جداگانه بررسی و توافق خواهد شد.

text to speech icon

کلید واژه ها: دانشگاه آزاد اسلامی واحد الکترونیکی تفاهم نامه


نظر شما :