انعقاد قرارداد همکاری جهاددانشگاهی صنعتی اصفهان با شهرداری اصفهان

۱۹ مهر ۱۴۰۰ | ۰۹:۱۴ کد : ۳۶۶۵۷ پژوهش و فناوری
قرارداد همکاری معاونت پژوهشی جهاددانشگاهی صنعتی اصفهان با معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اصفهان، امضاء شد.
انعقاد قرارداد همکاری جهاددانشگاهی صنعتی اصفهان با شهرداری اصفهان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی صنعتی اصفهان، قرارداد معاونت پژوهشی جهاددانشگاهی صنعتی اصفهان به‌منظور انجام طرح «شناسایی و تحلیل ذینفعان و تدوین الگوی مشارکت و هم‌افزایی ظرفیت‌های سازمان فرهنگی اجتماعی، ورزشی شهرداری اصفهان» با معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اصفهان امضاء شد.

مدیر مرکز خدمات تخصصی مهندسی توسعه بهره‌وری و سیستم‌های معاونت پژوهشی این واحد گفت: در این پژوهش، ضمن تحلیل انتظارات ذی‌نفعان مختلف، بررسی تاثیر و ارتباط آن‌ها بر یکدیگر و بر سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان، موانع ارتباطی بین این سازمان‌ها شناسایی شده و در نهایت الگویی برای توسعهٔ کسب و کار سازمان با بهره‌گیری از رویکرد خلق ارزش اشتراکی به‌منظور بهبود زیست‌بوم مشارکت ذی‌نفعان مختلف پیشنهاد خواهد شد.

محمد عبایی تصریح کرد: استفاده از تحلیل انتظارات ذی‌نفعان کاربردهای زیادی دارد. از به‌کارگیری انتظارات در سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی گرفته، تا توسعهٔ کسب و کار با رویکرد خلق ارزش اشتراکی، نیازمند شناسایی، اولویت‌بندی و تعیین انتظارات ذی‌نفعان است.

وی افزود: شهرداری به‌عنوان نهاد مسوول مدیریت شهری، عهده‌دار طیف وسیعی از وظایف در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و ورزش است. در شهرداری اصفهان، این دسته از وظایف به عهدهٔ سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان است. بدیهی است فعالیت در هر مقولهٔ مطرح شده نیازمند شناخت صحیح از انتظارات ذی‌نفعان مختلف در محیط شهری است. هم‌چنین سازمان باید نسبت به برقراری ارتباط مستمر با ذی‌نفعان اقدام نماید. بهترین راه ارتباط، فعال‌سازی ذی‌نفعان و ایجاد بستر مشارکت آن‌ها در زیست‌بوم طراحی‌شده در این حیطه است.

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی صنعتی اصفهان تفاهم نامه تفاهم‌نامه


نظر شما :