همکاری سازمان نظام پزشکی همدان با جهاددانشگاهی استان

۱۷ مهر ۱۴۰۰ | ۱۱:۵۸ کد : ۳۶۵۶۲ آموزش و کارآفرینی
تفاهم‌نامه همکاری آموزشی پزشکی بین سازمان نظام پزشکی استان و جهاددانشگاهی همدان شنبه ۱۷ مهر به امضا رسید.
همکاری سازمان نظام پزشکی همدان با جهاددانشگاهی استان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی همدان، در نشست مشترکی بین دکتر مدرکیان رییس سازمان نظام پزشکی استان و دکتر علی کلانترنیا رییس جهاددانشگاهی همدان تفاهم نامه همکاری در حوزه آموزشی پزشکی به امضا رسید.

در این نشست مشترک دکتر مدرکیان ضمن تمجید و تشکر از جهاد دانشگاهی استان گفت جهاد دانشگاهی در سطح کشور در حوزه های مختلف به خصوص در بحث سلامت، درمان ناباروری و رویان بسیار خوب و علمی وارد شده است.

مدرکیان با ابراز خرسندی از راه‌اندازی مرکز جامع زنان و درمان ناباروری جهاددانشگاهی استان اعلام کرد، سازمان نظام پزشکی تماما در کنار جهاددانشگاهی خواهد بود و با این مجموعه همکاری خواهد داشت.

دکتر کلانترنیا در این نشست ضمن معرفی فعالیت‌های مختلف جهاددانشگاهی استان اعلام کرد: جهاددانشگاهی و سازمان نظام پزشکی می‌توانند همکاری بسیار نزدیک و اثربخشی رو داشته باشند و قدم بزرگی را در حوزه آموزش و سلامت برای هم استانی‌ها بردارند.

کلانترنیا افزود: سعی ما بر این است که با کمک سازمان نظام پزشکی از متخصصان کارآمد در مرکز جامعه زنان و درمان ناباروری جهاددانشگاهی استفاده کنیم تا زوجین در استان برای درمان متحمل مسافت طولانی و هزینه بالا تا تهران برای درمان نشوند.

دکتر میرزابیگی معاون آموزشی جهاددانشگاهی همدان نیز در این نشست گفت: استفاده از ظرفیت نظام پزشکی و جهاددانشگاهی در کنار هم می‌تواند بخشی از مشکلات آموزشی پزشکی استان را حل کرده و باعث ارتقای سطح دانش عمومی و مهارتی در حوزه پزشکی شود.

وی افزود: در این تفاهم‌نامه هدف استفاده از ظرفیت هر دو مجموعه در آموزش منشی پزشکان، تکنسین داروخانه‌ها، دستیار دندان پزشکان، دوره‌های آزمایشگاهی و سایر دوره های کوتاه مدت پزشکی است.

معاون آموزشی جهاددانشگاهی واحد همدان خاطرنشان کرد: این تفاهم‌نامه به مدت دو سال بین طرفین به امضا رسید.

کلید واژه ها: تفاهم نامه تفاهم‌نامه جهاددانشگاهی همدان


نظر شما :