به صورت برخط؛

آیین پایانی دومین دوره «جشنواره ملی شعر دانشجویی» برگزار می‌شود

۱۷ مهر ۱۴۰۰ | ۱۱:۱۳ کد : ۳۶۵۵۵ فرهنگی
همزمان با بزرگداشت روز حافظ آیین پایانی دومین دوره «جشنواره ملی شعر دانشجویی» با توجه به تداوم شرایط خاص و ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی، به‌صورت برخط (آنلاین) در سالن اجتماعات پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری جهاددانشگاهی برگزار می‌شود.
آیین پایانی دومین دوره «جشنواره ملی شعر دانشجویی» برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، همزمان با بزرگداشت روز حافظ آیین پایانی دومین دوره «جشنواره ملی شعر دانشجویی» با توجه به تداوم شرایط خاص و ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی، به‌صورت برخط (آنلاین) در سالن اجتماعات پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری جهاددانشگاهی برگزار می‌شود.

این مراسم با حضور دکتر عیسی علیزاده معاون فرهنگی جهاددانشگاهی و اعضای سیاستگذاری جشنواره شعر  برگزار و از برگزیدگان جشنواره تقدیر به عمل خواهد آمد و دبیر علمی جشنواره نیز در گزارشی از روند اجرای جشنواره و برنامه‌های آتی آن سخن خواهند گفت.

علاقه‌مندان می‌توانند سه‌شنبه 20 مهرماه ساعت 17 با مراجعه به پایگاه اینترنتی رویتاب(Roytab.ir)، سامانه بازتاب رویدادهای معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی، به‌صورت آنلاین در این مراسم شرکت کنند.

شعرخوانی از دیگر بخش‌های این مراسم است که با بخش‌های تصویری دیگری نیز همراه خواهد شد.

گفتنی است، تمام مراحل ثبت نام، شرکت و داوری جشنواره ملی شعر دانشجویی طی دو دوره به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی و به‌صورت الکترونیکی و از طریق سامانه اینترنتی رویتاب انجام شده است.

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی جشنواره ملی شعر دانشجویی


نظر شما :