همزمان با روز جهانی سالمند؛

اعلام فراخوان جذب ایده های فناورانه درحوزه سالمندی

۱۱ مهر ۱۴۰۰ | ۱۰:۳۹ کد : ۳۶۳۸۸ پژوهش و فناوری
همزمان با روز جهانی سالمند؛ توسط جهاددانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی فراخوان جذب ایده های فناورانه درحوزه سالمندی اعلام شد.
اعلام فراخوان جذب ایده های فناورانه درحوزه سالمندی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی، اولین رویداد مرکز نوآوری و شتابدهی جهاددانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی با رویکرد سالمندی در6 محور مهارت ورزی، اشتغال و کارآفرینی سالمندان؛کسب وکارهای سلامت سالمندی، خدمات در منزل ویژه سالمندان؛ محیط دوستدار سالمند؛ توانمند سازی فردی و اجتماعی سالمندان؛  HSE و سالمندی توسط این واحد سازمانی برگزار می‌شود.

صاحبان ایده یا محصول اولیه، برای شرکت در این رویداد فناورانه می‌توانند فرم‌های ثبت‌نام را تکمیل کرده و به همراه رزومه و مستندات طرح، حداکثر تا تاریخ 30 مهرماه سال ۱۴۰۰ از طریق وب سایت مرکز ارسال کنند.
پس از انجام ارزیابی اولیه مستندات دریافتی، طرح‌های منتخب برای داوری نهایی دعوت خواهند شد. در صورت اخذ تایید کمیته داوران، ایده‌ها و محصولات منتخب در فرآیند توسعه محصول وارد شده و زیر نظر راهبر (منتور) مورد تایید واحد ارزیابی و توسعه مرکز نوآوری و شتابدهی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی، فعالیت خود را تا رسیدن به ایده قابل ارایه برای جذب سرمایه‌گذار ادامه خواهند داد. در مسیر توسعه ایده و محصول، هر یک از تیم‌های منتخب می‌توانند از خدمات حمایتی ومشاوره های متخصصین این حوزه  بهره‌مند شده و براساس گزارش عملکرد مستند، به ادامه فعالیت بپردازند.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس 02122439863 و 09371513215 تماس حاصل کنند و برای  ارسال ایده, از طریق لینک yun.ir/a8uwvf اقدام نمایند.

 

 

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی


نظر شما :