با تشکیل شورای نمایندگان شرکت های مستقر در پارک؛

فعالیت شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری البرز جهاددانشگاهی شتاب گرفت

۰۲ خرداد ۱۴۰۰ | ۰۸:۲۲ کد : ۳۱۱۳۰ تجاری سازی و اقتصاد دانش بنیان
رییس شورای نمایندگان شرکت های مستقر شتاب گفت: فعالیت های شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری البرز جهاددانشگاهی با تشکیل شورای نمایندگان شرکت های مستقر شتاب بیشتری گرفت.
فعالیت شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری البرز جهاددانشگاهی شتاب گرفت

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرزجهاددانشگاهی، مهندس عنایت الله محرابی در این زمینه گفت: در راستای ارتباط ستاد پارک با شرکت های مستقر، پیشنهاد تشکیل شورای نمایندگان شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری البرز جهاددانشگاهی توسط مهندس مهدی عباسی رئیس پارک علم و فناوری البرز عملیاتی شد و هم اکنون در حال پیگیری مسائل و مشکلات شرکت های دانش بنیان و فناور پارک است.
رییس شورای نمایندگان شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری البرزجهاددانشگاهی و جانشین مدیر عامل شرکت صنایع شیمی ساختمان آبادگران تصریح کرد: در همین راستا با برگزاری انتخاباتی بین شرکت ها جهت تعیین اعضا و ریاست شورا،  شرکت صنایع شیمی ساختمان آبادگران به عنوان یکی از اعضا و به متعاقب آن رئیس شورا برگزیده شد که با اعطای احکام به اعضا  از طرف ریاست پارک فعالیت این شورا رسمیت پیدا کرد. درسال ۱۳۹۹ شورای نمایندگان شرکت های مستقر در پارک البرز با همکاری تنگاتنگ با  پرسنل ستادی پارک جلسات متعددی را در مسیر رسیدگی به مشکلات موجود در پارک برگزار کردند، در سال جاری نیز احکام اعضای شورا توسط ریاست پارک البرز مجدداً تنفیذ گردید و مقرر شد در کنار رسیدگی به امور جاری پارک ،  این شورا مسائل کلان را از قبیل  راه اندازی گمرگ اختصاصی شرکت های دانش بنیان نیز پیگیری نماید. 
وی افزود: شرکت دانش بنیان صنعتی "صنایع شیمی ساختمان آبادگران" به عنوان یکی از شرکت های فعال پارک علم و فناوری البرزجهاددانشگاهی، در سال ۱۳۹۲ بنا به پیشنهاد مهندس سید البرز مجذوب حسینی  مدیرعامل این شرکت  تقاضای عضویت در پارک علم و فناوری البرز جهاددانشگاهی را ارائه نموده و  متعاقب آن با تصویب پارک البرز، آبادگران اولین شرکت از بخش خصوصی می باشد که به این افتخار نائل گشته و دفتر نمایندگی این شرکت در پارک جهاددانشگاهی مستقر گردید.
عضو ورییس شورای نمایندگان شرکت های مستقر تصریح کرد:  در ادامه روند همکاری و تعامل بین دو مجموعه آقای مهندس عنایت الله محرابی از طرف مدیرعامل آبادگران به عنوان جانشین ایشان و رابط بین پارک البرز و شرکت آبادگران انتخاب شدند. در همان سال با مساعدت پارک البرز این شرکت به معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری معرفی گردیده و دومین شرکت در سطح کشور می باشد که با ۱۱ فقره  از محصولات    HIGH TECH خود موفق به اخذ عنوان "دانش بنیان صنعتی"  شده  و متعاقب آن این شرکت موفق گردید مجوز تأسیس "گروه پژوهشی توسعه فناوری شیمیائی آبادگران" را از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را دریافت نماید. 

کلید واژه ها: پارک علم و فناوری البرزجهاددانشگاهی


نظر شما :