با معرفی تیم های برتر؛

آیین اختتامیه رویداد سه روزه کسب و کارهای نوآورانه برگزار شد

۲۶ آذر ۱۳۹۸ | ۱۶:۵۳ کد : ۱۴۲۴۱ تجاری سازی و اقتصاد دانش بنیان
آیین اختتامیه رویداد سه روزه کسب و کارهای نوآورانه به همت جهاددانشگاهی کردستان و همکاری اداره ورزش و جوانان استان به مدت ۳ روز برگزار شد.
آیین اختتامیه رویداد سه روزه کسب و کارهای نوآورانه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کردستان، رویدادهای کسب و کارهای نوآورانه فرصتی است برای پرورش ایده های جدید، در این راستا جهاددانشگاهی استان کردستان با همکاری ورزش و جوانان استان توانست این فرصت را برای صاحبان ایده فراهم کند.

چیا سهراب نژاد رییس جهاددانشگاهی استان کردستان گفت: زمانی جوانان می توانند ایده های خود را به نتیجه برسانند که برای آن تلاش و پشتکار داشته باشند.

 این رویداد با هدف کشف و پرورش ایده ها در ۴ محور فناوری اطلاعات، فنی مهندسی، کشاورزی و صنایع دستی با حضور ۱۴ تیم برگزار شده است.

وی ضمن اشاره به اینکه در این رویداد از منتورهای با تجربه استفاده شده است، عنوان کرد: جوانان ایده های خوبی در ذهن دارند اما این ایده ها هنوز خام هستند و با کمک مشاورین مجرب می توان آن را پخته کرد.

سهراب نژاد خاطرنشان کرد: جوانان برای پرورش ایده های خود باید سخت تلاش کنند تا بتوانند به نتیجه برسند.

وی در پایان یادآور شد: امروز افرادی که در این رویداد شرکت کرده اند خود را با روز اول مقایسه کنند, اگر تغییری ایجاد شده است پس بدانند رو به پیشرفت

گفتنی است : در این رویداد سه روزه 14 تیم ایده های خود را اجرایی کرده و پس از داوری، تیم "اسو ارگانیک"، "تلاش گران ایرین" و "کایکو" به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.  

 


نظر شما :