اولین دوره آموزشی «ایمنی کار» در جهاددانشگاهی اردبیل برگزار می شود

۲۳ دی ۱۳۹۸ | ۱۲:۲۸ کد : ۱۵۰۷۱ آموزشی
سرپرست معاونت آموزشی جهاد‌دانشگاهی استان اردبیل از برگزاری اولین دوره آموزشی «ایمنی‌ کار» برای کارگران، کارفرمایان و پیمانکاران خبر داد.
اولین دوره آموزشی «ایمنی کار» در جهاددانشگاهی اردبیل برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان اردبیل، بهرنگ کوهی با اعلام این خبر افزود: این دوره به منظور توسعه اشتغال پایدار و گسترش مشاغل سبز با نظارت و تایید وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به صورت ماهانه در مرکز آموزش تخصصی کوتاه مدت شماره یک جهاددانشگاهی استان اردبیل برگزار خواهد شد.

وی، آموزش، توانمندسازی و ارتقای مهارت‌های فنی و کاربردی نیروی انسانی شاغل در بخش صنعت، تولید، خدمات و فارغ التحصیلان دانشگاهی و همچنین افزایش سطح فرهنگ ایمنی، سلامت و محیط زیست در سطوح مختلف جامعه در حوزه سلامت و محیط کار را از اهداف برگزاری این دوره آموزشی عنوان کرد.

سرپرست معاونت آموزشی جهاد‌دانشگاهی استان اردبیل با بیان این که دوره آموزشی ایمنی‌کار با توجه به نیاز جامعه در استان اردبیل برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: شرکت‌کنندگان پس از پایان این دوره آموزشی گواهینامه معتبر از مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار دریافت خواهند کرد.

کوهی از علاقه‌مندان خواست برای ثبت‌نام در این دوره آموزشی به مرکز آموزش تخصصی کوتاه مدت شماره یک جهاددانشگاهی استان اردبیل واقع در میدان شریعتی به طرف میدان یحیوی مراجعه کنند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 04533253311  تماس حاصل کنند.


نظر شما :