پژوهشگاه ابن‌سینای جهاددانشگاهی در جمع برترین ها در اجرای مأموریت‌های مصوب زیست‌فناوری

۱۰ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۶:۰۵ کد : ۴۷۱۴۶ پژوهش و فناوری
پژوهشگاه فناوری‌های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی-ابن‌سینا در جمع دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌های برتر در اجرای مأموریت‌های مصوب زیست‌فناوری قرار گرفت.
پژوهشگاه ابن‌سینای جهاددانشگاهی در جمع برترین ها در اجرای مأموریت‌های مصوب زیست‌فناوری

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه فناوری‌های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی-ابن‌سینا، این پژوهشگاه از سوی معاونت علم و فناوری نهاد ریاست جمهوری به‌عنوان یکی از برترین دانشگاه‌ و پژوهشگاه‌های حوزه زیست‌فناوری معرفی شد.

در این رتبه‌بندی که بر اساس پایش و ارزیابی عملکرد دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌های کشور در زمینه انجام مأموریت‌های ملی زیست‌فناوری کشور اعلام شده، پژوهشگاه ابن‌سینا از میان بیش از صد دانشگاه و پژوهشگاه کشور، در زمره پنج دانشگاه و پژوهشگاه دارای رتبه الف کشور قرار گرفته است. 

این جایگاه حاصل نوآوری‌ها و تلاش‌های مستمر پژوهشگران این پژوهشگاه است که توانسته‌اند با طراحی و اجرای پروژه‌های مختلف، هم‌راستا با مأموریت‌های اصلی زیست‌فناوری که از سوی ستاد توسعه زیست‌فناوری دستاوردهای ارزشمندی را به جامعه علمی کشور در حوزه فناوری‌های زیستی ارائه کنند.

لازم بذکراست که در ارزیابی دانشگاه ها، پژوهشگاه و مراکز پژوهشی کشور در حوزه تولید علم و تجاری سازی زیست فناوری سه مرکز وابسته به جهاددانشگاهی به عنوان مراکز برتر مورد شناخته شده اند.

جایگاه ممتاز پژوهشگاه ابن سینا در عرصه زیست‌فناوری کشور، در آستانه چهل و دومین سالگرد تأسیس جهاد دانشگاهی، مهر تأییدی بر پویایی، کارآمدی و موفقیت این نهاد انقلابی در شناخت اولویت‌های اصلی کشور در حوزه علوم و فناوری و ایجاد یک زیست‌بوم مناسب برای پژوهشگران و دانشمندان جوان کشور است.
 

text to speech icon

نظر شما :