برگزاری مسابقات ملی دفاع سه دقیقه‌ای پایان‌نامه‌ دانشجویی توسط سازمان جهاددانشگاهی یزد

۲۰ آبان ۱۳۹۷ | ۱۲:۱۵ کد : ۲۹۷۶ فرهنگی تاپ خبر
معاونت فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی استان یزد، "مسابقات ملی دفاع سه دقیقه ای پایان نامه دانشجویی" را با مبنا قراردادن توسعه مهارت‌های ارتباطی دانشجویان و به منظور تشریح تحقیقات خود به زبان غیر تخصصی را در سطح دانشگاه‌های استان برگزار خواهد کرد.
برگزاری مسابقات ملی دفاع سه دقیقه‌ای پایان‌نامه‌ دانشجویی توسط  سازمان جهاددانشگاهی یزد

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی استان یزد، سومین دوره مسابقات دفاع سه دقیقه‌ای پایان‌نامه‌های دانشجویی در سال تحصیلی 98-97 در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی 24 استان کشور توسط واحدهای جهاددانشگاهی برگزار می‌شود.

شایان ذکر است، این مسابقات برای دومین سال متوالی در استان یزد و در سطح دانشگاه‌های استان با مبنا قراردادن توسعه مهارت‌های ارتباطی دانشجویان به منظور تشریح تحقیقات خود به زبانی غیر تخصصی به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی یزد برگزار می‌شود.

گفتنی است، مسابقه «دفاع سه‌ دقیقه‌ای از پایان نامه» رقابتی بین دانشگاهی برای تبیین ایده و نتایج تحقیقات دانشجویان تحصیلات تکمیلی است.

 لازم بذکر است؛ غالبا دانشگاهیان تحقیقات و پژوهش‌های خود را با زبان تخصصی ارائه می‌کنند که توسط بسیاری از صاحبان کسب و کار و علاقه‌مندان قابل ادراک نیست، این مسابقه در پی آن است تا ارائه نتایج تحقیق را به زبانی ساده، جذاب و اشتیاق برانگیز آموزش دهد؛ موضوعی که کمتر در آموزش‌های دانشگاهی مورد توجه قرار می‌گیرد.

بنا به این گزارش؛ مهلت ثبت‌نام تا تاریخ 1397.08.30 بوده و متقاضیان شرکت در این مسابقه می‌توانند به پایگاه اطلاع‌رسانی مسابقات به آدرسwww.fjdyazd.com و یا به دفتر فرهنگی جهاددانشگاهی در دانشگاه یزد مراجعه کنند. 

همچنین در صورت تمایل دانشکده و یا گروه مستقل دانشگاهی، امکان برگزاری مرحله دانشکده‌ای با ظرفیت محدود وجود دارد . تلفن تماس جهت کسب اطلاعات بیشتر: 38302375


نظر شما :