22 : 21
امروز چهار شنبه 01 فروردين 1397 -
اخبار : فرهنگي

بازدید سینماگران از عسلویه در حاشیه‌ی جشنواره ی فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا)

جمعی از سینماگران، مدیران سینمایی و اصحاب رسانه در حاشیه برپایی چهارمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی که توسط جهاددانشگاهی واحد هنر در عسلویه، از مجتمع‌های پتروشیمی و پروژه‌های گازی ملی بازدید می‌کنند.
تاریخ : سه شنبه 29 فروردين 1396
ساعت: 32 : 14   بازدید کنندگان : 238 نفر
  نسخه چاپی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، در حالی که این روزها عسلویه به دلیل افتتاح میدان‌های گازی جدید و مجتمع تولید مواد پتروشیمی در سطح دنیا خبرساز شده است، جمعی از سینماگران، مدیران سینمایی و اصحاب رسانه‌های سینمایی، اولین گروهی هستند که پس از افزایش تولید و برداشت گاز ایران از میدان مشترک با کشور قطر، از این قطب مهم صنعتی و اقتصادی کشور بازدید می‌کنند.
در حاشیه برگزاری چهارمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی که 9 و 10 اردیبهشت به میزبانی شرکت ملی صنایع پتروشیمی در عسلویه برگزار می‌شود، برنامه بازدیدی از مجتمع‌های پتروشیمی نوری و آریا ساسول تدارک دیده شده است.
بر اساس این گزارش، چهارمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا)، ۹ و ۱۰ اردیبهشت به دبیری مسعود نجفی در عسلویه برگزار می‌شود.
این جشنواره توسط جهاددانشگاهی واحد هنر و با حمایت شرکت ملی پتروشیمی ایران با همکاری شرکت‌های پتروشیمی فعال در عسلویه، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان سینمایی برگزار می‌شود.
برای اولین‌بار است که عسلویه به عنوان یکی از بزرگترین قطب‌های صنعتی و پتروشیمی خاورمیانه، میزبان برپایی یک رویداد سینمایی می‌شود.
جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی(فردا) با هدف معرفی فعالیت‌ها، توانمندی‌ها و دستاوردهای کشور در بخش‌های مختلف علمی، فناوری، نوآوری و صنعتی برگزار می‌شود.
چهارمین دوره این رویداد سینمایی با شعار "روایتی از فناوری و کسب و کار ایرانی" برگزار خواهد شد.


امکانات خبر - ارسال برای دوستان - نظرات
(Show Details...)
 

 

مناسبت روز
عناوین اصلی
نمايه ها
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران
پیوندها
توصیه های سفر در سال 1397
صفحه جهاددانشگاهی در آپارات
جهاددانشگاهی و واحدهای سازمانی آن در یک نگاه
کتاب رهنمود
کانال جهاددانشگاهی
معاونت پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی
معاونت آموزشی جهاددانشگاهی
معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی
سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری ایکنا
خبرگزاری سینا پرس