17 : 22
امروز يكشنبه 02 مهر 1396 -
اخبار : تجاری سازی فناوری و اشتغال

آغاز همکاری مشترک شرکت عضو پارک علم و فناوری البرز با پژوهشکده توسعه صنایع شیمایی ایران

طی نشستی مشترک با حضور روسای پارک علم و فناوری البرز، پژوهشکده توسعه صنایع شیمیایی ایران و مدیر عامل شرکت صنایع شیمی ساختمان آبادگران همکاری مشترک این شرکت عضو پارک با پژوهشکده توسعه صنایع شیمیایی ایران آغاز گردید.
تاریخ : يكشنبه 27 فروردين 1396
ساعت: 13 : 9   بازدید کنندگان : 257 نفر
  نسخه چاپی

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، شرکت صنایع شیمی ساختمان آبادگران عضو پارک علم و فناوری البرز به منظور انجام پروژه های تحقیقاتی مشترک، تجاری سازی صنعتی طرح های دانش بنیان و بهره مندی از امکانات و تجهیزات متقابل، همکاری خود با پژوهشکده توسعه صنایع شیمیایی ایران را آغاز نمود.
مهندس مجذوب مدیر عامل شرکت آبادگران ضمن معرفی کامل شرکت آبادگران و تاکید بر اهمیت دقت و صحت در تحقیقات، تولید و کنترل کیفیت محصولات این شرکت، به توانمندی های موجود در این شرکت اشاره نمود و گفت: ما در آبادگران تمایل بسیاری داریم تا امسال بتوانیم در زمینه های تولید محصولاتی که در صنایع مختلف به خصوص پتروشیمی، نفت و گاز کاربرد دارند فعالیت نماییم و بتوانیم پروژه های تحقیقاتی مشترکی را با پژوهشکده انجام داده و تا پایان سال 96 حداقل دو پروژه تحقیقاتی مشترک را صنعتی نماییم.
دکتر کمبرانی رئیس پژوهشکده توسعه صنایع شیمیایی ایران نیز با اشاره بر پایه تحقیقاتی پژوهشکده و لزوم تجاری سازی پروژه های تعریف شده، نسبت به ایجاد همکاری مشترک با بخش خصوصی در پروژه های تحقیقاتی، برگزاری دوره های آموزشی تخصصی مشترک و بهره‌مندی از امکانات دو مجموعه تاکید داشتند.
در این جلسه که به مدت 2 ساعت در دفتر مهندس ربانی رئیس پارک علم و فناوری البرز برگزار گردید،‌ دکتر کمبرانی رئیس پژوهشکده توسعه صنایع شیمیایی ایران،‌ مهندس زینالی مدیر اداره تحصیلات تکمیلی پژوهشکده،‌ مهندس مجذوب مدیر عامل شرکت آبادگران،‌ مهندس محرابی معاون فناوری آبادگران و مدیران پارک علم و فناوری البرز حضور داشتند.


امکانات خبر - ارسال برای دوستان - نظرات
(Show Details...)
 

 

مناسبت روز
عناوین اصلی
نمايه ها
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران
پیوندها
کاروان اربعین
کتاب رهنمود
کانال جهاددانشگاهی
معاونت پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی
معاونت آموزشی جهاددانشگاهی
معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی
سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری ایکنا
خبرگزاری سینا پرس