17 : 22
امروز يكشنبه 02 مهر 1396 -
اخبار : آموزش

ترم بهار دوره‌هاي آموزش کوتاه‌مدت جهاددانشگاهي استان چهارمحال و بختياري آغاز شد

ترم بهار آموزش دوره‌هاي کوتاه‌مدت جهاددانشگاهي استان شامل بيش از 200 عنوان دوره آموزشي اشتغال‌محور، عمومي و تخصصي است و در 10 دپارتمان و گروه آموزشي مختلف ارایه مي‌شوند.
تاریخ : شنبه 19 فروردين 1396
ساعت: 4 : 12   بازدید کنندگان : 237 نفر
  نسخه چاپی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری، وحيد خليلي اردلي، 16 فروردین ماه اظهار کرد: ترم بهار آموزش دوره‌هاي کوتاه‌مدت جهاددانشگاهي استان شامل بيش از 200 عنوان دوره آموزشي اشتغال‌محور، عمومي و تخصصي است و در 10 دپارتمان و گروه آموزشي (زبان‌هاي خارجي شامل انگليسي، فرانسه، روسي و آلماني، پزشکي، فني و مهندسي، فناوري اطلاعات، کشاورزي و گياهان دارويي، فرهنگ و هنر، علوم انساني، اشتغال و کارآفريني، آموزش الکترونيکي و مجازي و آموزش کارکنان دولت) ارایه مي‌شوند.
خليلي اردلی اضافه کرد: جهاددانشگاهي امسال در زمينه مشاغل خانگي و مهارت‌هاي مربوط به ايجاد اشتغال در صنعت گردشگري و صنايع دستي، طرح‌هاي نويني در دست اجرا دارد.
ریيس جهاددانشگاهي استان افزود: جهاددانشگاهي با بهسازي و نوسازي فضاهاي آموزشي، جذب مدرسين مجرب و برنامه‌ريزي براساس آخرين روش‌هاي آموزشي، آماده ارایه خدمات آموزشي به نوجوانان، جوانان، دانشجويان و عموم مردم در سطح استان مي‌باشد.
وي گفت: اين نهاد با داشتن مجوز آموزش کارکنان دولت، آمادگي همکاري با كليه ادارات و دستگاه‌ها و شرکت‌ها مي‌باشد.
خليلي تاكيد كرد: جهاددانشگاهي با آماده نمودن ساختار آموزش‌هاي الکترونيکي و مجازي، آمادگي ارایه آموزش به هم استاني‌ها را دارد.
خلیلی اردلی با بيان اين که پنج مرکز آموزشي وابسته به جهاددانشگاهي در چهارمحال و بختياري فعاليت مي‌کنند، گفت: علاقه‌مندان مي‌توانند براي ثبت نام به مراکز آموزشي جهاددانشگاهي استان که در شهرکرد: خيابان شريعتي و خيابان ولي‌عصر شمالي، بروجن: ميدان شهرداري، فارسان: خيابان شهيد بهشتي و سامان: خيابان پاسداران واقع شده‌اند، مراجعه کنند.


امکانات خبر - ارسال برای دوستان - نظرات
(Show Details...)
 

 

مناسبت روز
عناوین اصلی
نمايه ها
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران
پیوندها
کاروان اربعین
کتاب رهنمود
کانال جهاددانشگاهی
معاونت پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی
معاونت آموزشی جهاددانشگاهی
معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی
سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری ایکنا
خبرگزاری سینا پرس