15 : 28
امروز سه شنبه 03 بهمن 1396 -
اخبار : فرهنگي

به همت انتشارات جهاددانشگاهی اردبیل؛ دو عنوان کتاب در حوزه کشاورزی و محیط زیست منتشر شد

به همت انتشارت جهاددانشگاهی استان اردبیل دو عنوان کتاب «مدیریت راهبردی محیط زیست شهری و منطقه‌ای» و «تاکسونومی و بیولوژی مقایسه‌ای زنبوران عسل جهان و ایران» در حوزه کشاورزی و محیط زیست منتشر شد.
تاریخ : شنبه 28 اسفند 1395
ساعت: 35 : 10   بازدید کنندگان : 240 نفر
  نسخه چاپی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان اردبیل، کتاب "مدیریت راهبردی محیط زیست شهری و منطقه‌ای" تالیف دکتر مژگان زعیم‌دار، عضو هیات علمی دانشگاه آزاد تهران شمال، دکتر سارا اوحدی عضو هیات علمی دانشگاه آزاد دماوند و دکتر غزاله ربانی ابوالفضلی، دانش آموخته برنامه‌ریزی شهری در 174 صفحه یکی از این عناوین است که در 11 فصل جمع بندی شده است .
"تاکسونومی و بیولوژی مقایسه‌ای زنبوران عسل جهان و ایران" دومین کتاب منتشره در جهادانشگاهی اردبیل است که توسط مهندس تقی قاسمی خادمی، دانش آموخته رشته سیستماتیک جانوری از دانشگاه شهید بهشتی تهران و عضو جهاددانشگاهی استان اردبیل در 9 فصل و 400 صفحه به رشته تحریر درآمده است.
شرح ويژگي‌ها و جايگاه تاكسونوميكي زنبوران عسل با استناد بر مباحث علم بيوسيستماتيك جانوري، مطالعه مقايسه‌ايِ جامع درباره‌ بيولوژي 9 گونه زنبورعسل براي اولين بار در ايران، ارائه‌ بروزترين و آخرين تحقيقات در رابطه با زنبوران عسل جهان و ايران و مطالعه تاريخچه پژوهش‌ها درباره‌ زنبوران عسل ايران و شرح تكنيك‌هاي مطالعات آزمايشگاهي از خصوصیات منحصربفرد این کتاب می‌باشد.

امکانات خبر - ارسال برای دوستان - نظرات
(Show Details...)
 

 

مناسبت روز
عناوین اصلی
نمايه ها
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران
پیوندها
صفحه جهاددانشگاهی در آپارات
جهاددانشگاهی و واحدهای سازمانی آن در یک نگاه
کتاب رهنمود
کانال جهاددانشگاهی
معاونت پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی
معاونت آموزشی جهاددانشگاهی
معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی
سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری ایکنا
خبرگزاری سینا پرس