17 : 33
امروز يكشنبه 02 مهر 1396 -
اخبار : آموزش

بازدید نماينده ولي فقيه در چهارمحال و بختياري از مجتمع آموزشي تحقيقاتي جهاددانشگاهي استان

حجت‌الاسلام و المسلمين نکونام نماينده ولي فقيه در چهارمحال و بختياري و امام جمعه شهرکرد، 18 اسفندماه در بازدید از مجتمع آموزشي تحقيقاتي جهاددانشگاهي استان با اشاره به ضرورت حضور جهاد در همه حوزه‌ها، اظهار کرد: زماني که حرف از جهاد است چيزي که تبلور پيدا مي‌کند تلاش و پويايي می باشد.
تاریخ : شنبه 21 اسفند 1395
ساعت: 29 : 17   بازدید کنندگان : 216 نفر
  نسخه چاپی

به گزارش روابط عمومي جهاددانشگاهي چهارمحال و بختياري، حجت‌الاسلام و المسلمين نکونام 18 اسفندماه از بخش‌هاي مختلف مجتمع آموزشي تحقيقاتي جهاددانشگاهي استان از جمله سايت‌ها، کتابخانه، کلاس‌هاي آموزشي، مرکز علمي کاربردي جهاد دانشگاهي، مراکز تخصصي و پژوهشي و ساختمان اداري بازديد کرد.
حجت‌الاسلام نکونام در اين ديدار ضمن تشکر و قدرداني به خاطر فعاليت‌هاي انجام شده در جهاددانشگاهي استان، بر انجام کارهاي پژوهشي و تحقيقاتي کاربردي و مشارکت دادن دانشجويان دانشگاه‌هاي استان در طرح هاي مختلف تأکيد کرد.
وي با اشاره به ضرورت حضور جهاد در همه حوزه‌ها، اظهار کرد: زماني که حرف از جهاد است چيزي که تبلور پيدا مي‌کند تلاش و پويايي است که ديده شود.
همچنين نماينده ولي فقيه در چهارمحال و بختياري، در سخنان خود در ويژه برنامه تقدير از برترين‌هاي مسابقه کتاب‌خواني جرعه‌هاي ناب انديشه گفت: دانشجويان شرکت‌کننده در مسابقه جرعه‌هاي ناب انديشه جواناني دغدغه‌مند هستند و طرح جوانان و سبک زندگي بايد به يک گفتمان تبديل شود.
وي با تأکيد بر جهادي کار کردن در همه عرصه‌ها، تصريح کرد: عرصه‌هاي اقتصادي، نوآوري، فرهنگي، اصلاح همه‌جانبه و سبک زندگي عرصه‌هايي هستند که اسلام در اختيارمان گذاشته است و ما بايد براي مراقبت و پيشرفت در آن‌ها به صورت جهادي و نوآورانه تلاش کنيم.امکانات خبر - ارسال برای دوستان - نظرات
(Show Details...)
 

 

مناسبت روز
عناوین اصلی
نمايه ها
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران
پیوندها
کاروان اربعین
کتاب رهنمود
کانال جهاددانشگاهی
معاونت پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی
معاونت آموزشی جهاددانشگاهی
معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی
سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری ایکنا
خبرگزاری سینا پرس