23 : 33
امروز يكشنبه 01 بهمن 1396 -
اخبار : آموزش

بازدید نماينده ولي فقيه در چهارمحال و بختياري از مجتمع آموزشي تحقيقاتي جهاددانشگاهي استان

حجت‌الاسلام و المسلمين نکونام نماينده ولي فقيه در چهارمحال و بختياري و امام جمعه شهرکرد، 18 اسفندماه در بازدید از مجتمع آموزشي تحقيقاتي جهاددانشگاهي استان با اشاره به ضرورت حضور جهاد در همه حوزه‌ها، اظهار کرد: زماني که حرف از جهاد است چيزي که تبلور پيدا مي‌کند تلاش و پويايي می باشد.
تاریخ : شنبه 21 اسفند 1395
ساعت: 29 : 17   بازدید کنندگان : 287 نفر
  نسخه چاپی

به گزارش روابط عمومي جهاددانشگاهي چهارمحال و بختياري، حجت‌الاسلام و المسلمين نکونام 18 اسفندماه از بخش‌هاي مختلف مجتمع آموزشي تحقيقاتي جهاددانشگاهي استان از جمله سايت‌ها، کتابخانه، کلاس‌هاي آموزشي، مرکز علمي کاربردي جهاد دانشگاهي، مراکز تخصصي و پژوهشي و ساختمان اداري بازديد کرد.
حجت‌الاسلام نکونام در اين ديدار ضمن تشکر و قدرداني به خاطر فعاليت‌هاي انجام شده در جهاددانشگاهي استان، بر انجام کارهاي پژوهشي و تحقيقاتي کاربردي و مشارکت دادن دانشجويان دانشگاه‌هاي استان در طرح هاي مختلف تأکيد کرد.
وي با اشاره به ضرورت حضور جهاد در همه حوزه‌ها، اظهار کرد: زماني که حرف از جهاد است چيزي که تبلور پيدا مي‌کند تلاش و پويايي است که ديده شود.
همچنين نماينده ولي فقيه در چهارمحال و بختياري، در سخنان خود در ويژه برنامه تقدير از برترين‌هاي مسابقه کتاب‌خواني جرعه‌هاي ناب انديشه گفت: دانشجويان شرکت‌کننده در مسابقه جرعه‌هاي ناب انديشه جواناني دغدغه‌مند هستند و طرح جوانان و سبک زندگي بايد به يک گفتمان تبديل شود.
وي با تأکيد بر جهادي کار کردن در همه عرصه‌ها، تصريح کرد: عرصه‌هاي اقتصادي، نوآوري، فرهنگي، اصلاح همه‌جانبه و سبک زندگي عرصه‌هايي هستند که اسلام در اختيارمان گذاشته است و ما بايد براي مراقبت و پيشرفت در آن‌ها به صورت جهادي و نوآورانه تلاش کنيم.امکانات خبر - ارسال برای دوستان - نظرات
(Show Details...)
 

 

مناسبت روز
عناوین اصلی
نمايه ها
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران
پیوندها
صفحه جهاددانشگاهی در آپارات
جهاددانشگاهی و واحدهای سازمانی آن در یک نگاه
کتاب رهنمود
کانال جهاددانشگاهی
معاونت پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی
معاونت آموزشی جهاددانشگاهی
معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی
سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری ایکنا
خبرگزاری سینا پرس