22 : 18
امروز چهار شنبه 01 فروردين 1397 -
اخبار : تجاری سازی فناوری و اشتغال

با همکاری سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی؛ رویداد کارآفرینانه اکسیر در دانشگاه الزهرا (س) برگزار می شود

رویداد اکسیر در حوزه «طراحی»، تیرماه سال آینده به همت جهاددانشگاهی دانشگاه الزهرا(س) و با نظارت و همکاری سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی برگزار می شود.
تاریخ : شنبه 07 اسفند 1395
ساعت: 51 : 8   بازدید کنندگان : 445 نفر
  نسخه چاپی

به گزارش روابط عمومی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی، جلسه همفکری در خصوص فعالیت های کارآفرینانه و ترویجی صنایع خلاق و فرهنگی توسط جهاد دانشگاهی دانشگاه واحد الزهرا(س) برگزار شد.
در این نشست همفکری مقرر شد رویداد اکسیر در حوزه "طراحی" تیرماه سال آینده به همت جهاددانشگاهی دانشگاه الزهرا(س) و با نظارت و همکاری سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی برگزار شود.
به این منظور پیش رویدادی با موضوع طراحی و تبلیغات گرافیکی، معماری و دکوراسیون داخلی، طراحی جواهرات و تزیینات، اردیبهشت ماه سال 96 برگزار خواهد شد.
گفتنی است، رویداد استارت آپی اکسیر، با توجه به نیازهای بومی سازی روش های توسعه کسب و کارهای نوپا در سطح کشور با نگاه به نیازهای داخلی و فرهنگی ایرانی و اسلامی به کسب و کار در حوزه علوم انسانی، هنر و صنایع فرهنگی به همت سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی طراحی شده است.
در این رویداد سه روزه که برای نخستین بار آبان ماه سال جاری در استان زنجان و پس از آن در دانشگاه های علم و فرهنگ و شریف برگزار شد دانشجویان علاقه مند و دارای ایده در حوزه رویداد نسبت به بررسی و انتخاب ایده های جذاب و ارزشمند برای ورود به حوزه کسب و کار اقدام می کنند و سپس به تشکیل تیم های کاری و تلاش فشرده برای توسعه ایده خود به کسب و کاری نوپا و طراحی مدل خود می پردازند تا در پایان ضمن توانایی ارایه مناسب کسب و کار نوپای تیم خود به داوران برای جذب حمایت و شرایط مناسب رشد خود در محیط مناسب تلاش کنند.


امکانات خبر - ارسال برای دوستان - نظرات
(Show Details...)
 

 

مناسبت روز
عناوین اصلی
نمايه ها
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران
پیوندها
توصیه های سفر در سال 1397
صفحه جهاددانشگاهی در آپارات
جهاددانشگاهی و واحدهای سازمانی آن در یک نگاه
کتاب رهنمود
کانال جهاددانشگاهی
معاونت پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی
معاونت آموزشی جهاددانشگاهی
معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی
سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری ایکنا
خبرگزاری سینا پرس