توسط جهاددانشگاهی خراسان جنوبی کارگاه آموزشی "تلخ و شیرین رسانه‌ها در زندگی ما" برگزار می شود

۱۷ تیر ۱۳۹۷ | ۱۱:۴۷ کد : ۹۱۲ آموزشی
سرپرست معاونت پژوهشی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی از برگزاری کارگاه آموزشی "تلخ و شیرین رسانه‌ها در زندگی ما" به همت دبیرخانه علمی آسیب‌های اجتماعی در خراسان جنوبی خبر داد.
توسط جهاددانشگاهی خراسان جنوبی کارگاه آموزشی "تلخ و شیرین رسانه‌ها در زندگی ما" برگزار می شود

 

 

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی، لیلا محمودی اظهار کرد: این کارگاه به منظور آشنایی بانوان خانه‌دار با سواد رسانه ‌ای و آگاهی بخشی به مادران درخصوص فضای مجازی برگزار شد.

وی افزود: در تفاهم نامه جهاددانشگاهی با دفتر فرهنگی- اجتماعی استانداری خراسان جنوبی در راستای توانمندسازی بانوان خانه دار با موضوع افسردگی "گفتگو کنیم" و به همت دبیرخانه علمی آسیب های اجتماعی و جهاددانشگاهی، کارگاه "تلخ و شیرین رسانه ها در زندگی ما" به منظور آشنایی بانوان خانه دار بیرجند با سواد رسانه‌ای با حضور 80 نفر برگزار شد

سرپرست معاونت پژوهشی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی بیان کرد: ضرورت آشنایی مادران با موضوع رسانه و تاثیر آن در زندگی با توجه به گستردگی کانال­ های عرضه اطلاعات بیش از پیش احساس می ­شود.

محمودی بیان کرد: مدیریت میزان بهره­ مندی از رسانه باید توسط والدین به نحوی مطلوب و موثر صورت پذیرد و لازم است میزان و چگونگی استفاده از رسانه­ های مختلف اعم از دیداری، شنیداری و نوشتاری توسط اعضاء خانواده مورد توجه والدین به ویژه مادران قرار گیرد.

 

 


نظر شما :