با مشارکت جهاددانشگاهی استان مرکزی و بنیاد برکت:

​​​​​​​ارایه خدمات تخصصی دوراپزشکی در استان مرکزی

۲۹ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۵:۱۰ کد : ۸۹۳۹ پژوهشی
نشست سه جانبه استانداری مرکزی، جهاد دانشگاهی استان مرکزی و شرکت سلامت برکت به میزبانی شرکت سلامت برکت، ۲۷ خرداد برگزار شد و ارایه خدمات دوراپزشکی به مناطق محروم استان و سکونتگاه های غیر رسمی مورد بررسی قرار گرفت.
​​​​​​​ارایه خدمات تخصصی دوراپزشکی در استان مرکزی

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان مرکزی، نشست سه جانبه استانداری مرکزی، جهاد دانشگاهی استان مرکزی و شرکت سلامت برکت به میزبانی شرکت سلامت برکت، ۲۷ خرداد برگزار شد.

در این نشست ارایه خدمات دوراپزشکی به مناطق محروم استان و سکونتگاه های غیر رسمی مورد بررسی قرار گرفت و طرفین در خصوص چگونگی ارایه خدمات در استان مرکزی به توافق رسیدند و مقرر شد استانداری مرکزی نسبت به پیگیری ارایه خدمات با همکاری جهاددانشگاهی، شرکت برکت سلامت و سایر شرکای استانی اقدامات و هماهنگی های بعدی را به عمل آورد.

گفتنی است، دوراپزشکی به معنای معاینه از راه دور به کمک ارسال تصاویر رادیولوژی، ارسال سیگنال های حیاتی و گزارش های متنی و صوتی شرح حال بیمار از یک سو و ارایه دستورات به صورت متن و یا صوت و در مواردی خاص همچون جراحی از راه دور بصورت مکانیکی توسط پزشک است.

در این روش متقاضیان با مراجعه به این ماشین دوراپزشکی، خدمات فوق تخصصی پزشکی را در بسترالکترونیکی دریافت می کند، این ماشین سیار به چهار بیمارستان تخصصی به صورت همزمان در تهران متصل است که با تجهیزات الکترونیکی مستقر در ماشین از طریق بستر اینترنت به معاینه زائرین توسط بهترین پزشک ها(به صورت مجازی) می پردازد.

شرکت سلامت الکترونیک برکت در ایران دارای مجوز اپراتور سلامت الکترونیکی کشور می باشد.


نظر شما :