آغاز ثبت نام دوره های آموزشی در جهاددانشگاهی خراسان جنوبی

۲۰ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۵:۲۰ کد : ۸۶۷۱ آموزشی
جهاددانشگاهی خراسان جنوبی برنامه‌های اوقات فراغتی را برای نوجوانان و جوانان در تابستان سال جاری برگزار می کند.
آغاز ثبت نام دوره های آموزشی در جهاددانشگاهی خراسان جنوبی

به گزارش روابط عممی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی، معاون آموزشی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی گفت: جهاددانشگاهی استان برنامه‌های اوقات فراغتی را برای نوجوانان و جوانان در تابستان سال جاری برگزار می کند.

مجتبی ابراهیمی با اشاره به اینکه جهاددانشگاهی در دو مرکز آموزشی، برای تابستان دوره‌های آموزشی برگزار می‌کند، افزود: این سازمان دوره‌های زبان‌های خارجی را در تمامی سطوح از کودکان تا بزرگسالان در کالج زبان ‌های خارجی جهاددانشگاهی طی تابستان جاری برگزار می‌کند.

معاون آموزشی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی بیان کرد: همچنین دوره‌های آموزشی با هدف ایجاد اشتغال مشخص از جمله نسخه‌خوانی، کاربرد گیاهان دارویی، منشی حسابدار، تربیت پرستار کودک در منزل، مراقبت از سالمندان و بازی‌سازی رایانه‌ای در مرکز شماره یک برگزار می‌شود.

ابراهیمی ادامه داد: علاقمندان می‌توانند برای برقراری ارتباط با کالج زبان‌های خارجی جهاددانشگاهی با شماره 32455304 تماس گرفته و یا به آدرس بیرجند، خیابان معلم، چهارراه کالج به سمت میدان 7 تیر مراجعه کنند.

وی یادآور شد: همچنین مرکز شماره یک به شماره 32219001 همه روزه از ساعت 8 تا 20:30 پاسخگوی متقاضیان برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر است.

 


( ۱ )

نظر شما :