فراخوان ثبت نام "الگوی جدیدطرح ملی توسعه مشاغل خانگی" در ۸ استان کشور

۱۴ خرداد ۱۳۹۷ | ۱۹:۰۳ کد : ۶۱۹ تجاری سازی و اشتغال
سیروس دشتی، معاون توانمندسازی و تحقیقات اشتغال و کارآفرینی سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان از آغاز مرحله اول ثبت‌نام "الگوی جدید توسعه مشاغل خانگی" در ۸ استان کشور (پایلوت) خبر داد.
فراخوان ثبت نام "الگوی جدیدطرح ملی توسعه مشاغل خانگی" در ۸ استان کشور


به گزارش روابط عمومی سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان، سیروس دشتی معاون توانمندسازی و تحقیقات اشتغال و کارآفرینی سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان از آغاز مرحله اول ثبت‌نام "الگوی جدید توسعه مشاغل خانگی" در ۸ استان کشور (پایلوت) از تاریخ ۱۲ خرداد ماه خبر داد.

 سیروس دشتی گفت: در این مرحله متقاضیان ساکن در ۸ استان پایلوت می توانند با مراجعه به سامانه اختصاصی الگوی جدید توسعه مشاغل خانگی به آدرس (www.inhb.ir) ثبت͏نام و رشته های مورد علاقه را انتخاب و اطلاعات مورد نیاز را وارد نمایند.

معاون توانمندسازی و تحقیقات اشتغال و کارآفرینی همچنین افزود: متقاضیان پس از ثبت نام، ارزیابی و با همکاری و کمک برندهای شناسایی شده ملی و محلی وارد چرخه آموزش و مشاوره می͏شوند و در نهایت تمهیدات لازم برای فروش و اتصال به بازار محصولات تولیدی متقاضیان نیز انجام می͏گیرد.

وی اظهار اظهار داشت: از ویژگی های متمایز این طرح، اتصال به بازار محصولات خانگی در قالب زنجیره تامین می باشد که متقاضیان ضمن رعایت استانداردها و کیفیت مورد نظر برندها و پشتیبان ها محصولات خود را تولید و وارد چرخه فروش می نمایند.

 

 


( ۵ )

نظر شما :

شاپورحیدری ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ | ۰۹:۱۸
این طرح از طرحهایی می باشد که منجر به اشتغال واقعی وپایدار میشود.
شمس ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۶:۵۶
سلام من تازه متوجه این طرح شدم ایا امکان ثبت نام مجدد وجود ندارد
پاسخ مدیر سایت ۱۲ شهریور ۱۳۹۷ | ۰۸:۴۴

سلام

به آدرس      مراجعه کنیدwww.inhb.ir