معاون پشتیبانی جهاددانشگاهی تاکید کرد:

ایجاد شرکت‌های فناور در پارک علم‌وفناوری البرز برای رشد اقتصاد دانش‌بنیان

۲۳ اسفند ۱۳۹۷ | ۰۷:۳۳ کد : ۶۰۲۶ تجاری سازی و اشتغال تاپ خبر
دکتر بهروز بادکو در بیست و هشتمین نشست شورای فناوری پارک علم و فناوری البرز بر ایجاد شرکت های فناور که ماموریت توسعه فناوری دارند تاکید کرد و گفت: ایجاد این شرکت ها در پارک علم و فناوری البرز می تواند به توسعه فناوری و اقتصاد دانش بنیان کمک کند.
ایجاد شرکت‌های فناور در پارک علم‌وفناوری البرز برای رشد اقتصاد دانش‌بنیان

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، بیست و هشتمین نشست شورای فناوری پارک علم و فناوری البرز به منظور بررسی اولویت ها و موضوعات مختلف با حضور دکتر بادکو معاون پشتیبانی و مدیریت منابع جهاددانشگاهی، دکتر محمدرضا پور عابدی معاون پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی، مهندس عطاء اله ربانی رییس پارک علم و فناوری البرز، دکتر شمسعلی رضازاده رییس پژوهشکده و مرکز رشد گیاهان دارویی ، دکتر حبیب اله اصغری رییس پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاددانشگاهی و رییس مرکز رشد  TCTرویش و سایر اعضای شورای فناوری و  مسوولان ستادی پارک تشکیل شد.

دکتر بهروز بادکو معاون پشتیبانی جهاد دانشگاهی گفت: پژوهشکده ها و مراکز تخصصی مستقر در مجتمع تحقیقاتی  شهدای جهاد دانشگاهی که در کنار پارک علم و فناوری البرز می توانند فضا در اختیار شرکت های دانش بنیان و فناور قرار دهند و با آن ها در زمینه فعالیت های مختلف هم افزایی و همکاری کنند و از دستاورد ها و توانمندی های همدیگر بهره مند شوند.

وی بر ایجاد شرکت های فناور که ماموریت توسعه فناوری دارند تاکید کرد و گفت: ایجاد این شرکت ها در پارک علم و فناوری البرز می تواند به توسعه فناوری و اقتصاد دانش بنیان کمک کند.

معاون پشتیبانی جهاد دانشگاهی بر حضور پارک در مجامع مهم توسعه ای استان البرز تاکید کرد و گفت: این همکاری ها می تواند دورنمایی خوبی برای استان البرز و پارک و شرکت های فناور داشته باشد.

دکتر بادکو بر برگزاری رویدادهای کارآفرینی با اهداف کاربردی تاکید و تصریح کرد: نتایج این رویدادها باید در خدمت توسعه، هم افزایی و رشد شرکت های فناور، استارت آپی و دانش بنیان باشد.

وی بر ارایه مشاوره های کاربردی برای موفقیت شرکت ها اشاره کرد و گفت: ارایه خدمات متنوع و پذیرش و استقرار شرکت های متنوع از موضوعاتی است که باید بیش از پیش به آن توجه شود.

 


نظر شما :