در آیین تکریم دانشمند برجسته ایران و جهان عنوان شد؛

نام سلول‌های بنیادی به تلاش این محقق جوان گره خورده است

۱۵ اسفند ۱۳۹۷ | ۰۸:۳۶ کد : ۵۸۲۰ پژوهشی تاپ خبر
رییس پژوهشگاه رویان جهاددانشگاهی در آیین تکریم دانشمند برجسته ایران و جهان گفت: دکتر حسین بهاروند دانشمند برجسته سلول‌های بنیادی مصداق بارز شعار ما می‌توانیم است .
نام سلول‌های بنیادی به تلاش این محقق جوان گره خورده است

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی به نقل ازایسنا، دکتر عبدالحسین شاهوردی در آئین تکریم دانشمند برجسته ایران و جهان دکتر حسین بهاروند که در سالن آمفی تئاتر دانشکده پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی لرستان برگزار شد، با بیان اینکه امروز مراسم تقدیر از یکی از پیشکسوتان و کسانی که در عرصه دانش تلاش داشته است و اگر بتوانیم از علما در عرصه‌های علمی و چه عرصه علم و ادیان، پزشکان، محققان و متخصصان در این زمینه تلاش می‌کنند، تجلیل کنیم، این مهم الگوسازی برای جوانان ما خواهد بود.

وی ادامه داد: دکتر حسین بهاروند یکی از جوانان برومند این خطه دانش‌پرور است که توانسته با تلاش و با تمام سختی‌ها که در زندگی داشت و با وجود محدودیت‌ها و مشکلات کنار بیاید و اولویت را برای خود سربلندی کشور و توسعه جامعه قرار دهد و بتواند قله‌های رفیع این علوم را فتح کند.

رییس پژوهشگاه رویان جهاددانشگاهی عنوان کرد: نام سلول‌های بنیادی به تلاش این محقق جوان و شایسته که با تولیدات دانش خود نامی را برای خود و کشور به ارمغان آورده گره خورده است.

دکترشاهوردی گفت: دکتر بهاروند کار خود را با بحث ناباروری در پژوهشگاه رویان شروع کرد و تجربه‌ای که در این راستا به دست آورد توانست به عرصه‌های جدید سلول‌های بنیادی و بیوتکنولوژی ورود پیدا کند و کارهای ارزنده‌ای انجام دهد.

وی عنوان کرد: یکی از کارهایی که این دانشمند برجسته کشور انجام داده است تربیت نیروی انسانی بود که با کارهای بزرگی که انجام داد توانست این شعار ما می‌توانیم را به عرصه وجود و حضور برساند و به جوانان نشان دهد که می‌توان کارهای بزرگی را انجام داد.


نظر شما :