ظرفیت مناسب جهاددانشگاهی برای توسعه مباحث فرهنگی

۱۵ بهمن ۱۳۹۷ | ۰۹:۰۹ کد : ۵۱۸۰ عمومی
رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی کردستان گفت : جهاددانشگاهی استان کردستان در کنار مباحث علمی و پژوهشی که دارد، نگاهی اساسی به مقوله فرهنگ به ویژه در میان دانشجویان را دارد.
ظرفیت مناسب جهاددانشگاهی برای توسعه مباحث فرهنگی

 

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کردستان، امین مرادی در نشست با رییس جهاددانشگاهی استان کردستان ضمن اشاره به اینکه حوزه هنری و جهاددانشگاهی مولود انقلاب هستند، اظهار کرد: جهاددانشگاهی یک ظرفیت مناسب برای توسعه مباحث فرهنگی دارد.

وی با اشاره به اینکه در هر اداره نیروهای انسانی یک سرمایه محسوب می شود، عنوان کرد: جهاددانشگاهی استان کردستان از نیروهای علمی و متخصص قابل قبولی برخوردار است که این مهم ایجاد می کند که این نهاد پروژه های مهم را اجرایی کند.

رییس حوزه هنری انقلاب اسلامی کردستان با بیان اینکه از فرصت ها باید به خوبی استفاده شود، گفت: حوزه هنری در تمام مباحث هنری تولید کننده می باشد  و این ظرفیت مناسبی برای توسعه بخش هنر و ارتقا سطح کیفی آن در جامعه است.

مرادی با اشاره به اینکه مدیران نباید نسبت به فعالیت های همدیگر تنگ نظر باشند، ذکر کرد: توسعه و رشد در این دیار مهمترین اولویت است و بر همین اساس باید همه در کنار هم و برای  توسعه این استان گام برداریم.

وی با تاکید بر این مهم که حوزه هنری و جهاددانشگاهی میتوانند تعامل خوبی در اجرای برنامه های هنری و فرهنگی داشته باشند، افزود: جهاددانشگاهی استان کردستان میتواند با توجه به پتانسیل و ظرفیتی که دارد برنامه های که هنوز روی زمین مانده است را احیا کند.

رییس حوزه هنری انقلاب اسلامی کردستان، خاطرنشان کرد: در جشنواره های فرهنگی و هنری که در استان کردستان برگزار می شود مباحث علمی آن از جمله ورک شاپ های تخصصی را باید به نهاد های علمی همچون جهاددانشگاهی واگذار شود.

مرادی در پایان با اشاره به اینکه زبان هنر تاثیر گذار ترین راه ارتباطی است، گفت: جهاددانشگاهی استان کردستان در کنار مباحث علمی و پژوهشی که دارد، نگاهی اساسی به مقوله فرهنگ به ویژه در میان دانشجویان را دارد.

 

 

 

 

 

 


نظر شما :