به همت مرکز رشد رویش جهاددانشگاهی؛

"رویداد پیش شتابدهی رویش تِک" آغاز به کار کرد

۰۸ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۱:۳۹ کد : ۵۰۱۲ پژوهشی
رویداد پیش شتابدهی رویش تِک به همت مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاددانشگاهی و با همکاری دانشگاه شهید رجایی، روز شنبه ۶ بهمن ماه با حضور میهمانان و تیم‌های پذیرفته شده برگزار شد.
"رویداد پیش شتابدهی رویش تِک" آغاز به کار کرد

در مراسم افتتاحیه این رویداد، سعید ابراهیمیان تسهیلگر رویداد در خصوص رویداد و برنامه‌ی زمان‌بندی آن توضیحاتی را ارایه کرد و سپس افراد و تیم‌ها به معرفی خود پرداختند.
در ادامه، برای اختصاص یک «کوچ» اختصاصی به هر تیم، کوچ‌ها پس از معرفی خود، به‌قیدقرعه یک تیم را انتخاب کرده و کوچ‌های اختصاصی از جمله محمدحسین حامی، امیر زمانی‌ها، امیر ایروانچی، امیرعلی ریاضی، سام صفوی، شهریار ناصح، علی شاهبندی، محمد شاهبندی، امیرحسین ثقه‌الاسلامی، منا نخعی، بهار مازندرانی و عاطفه ثقفی، هرکدام از تجربیات فراوان خود در حوزه کسب‌وکار و کارآفرینی و شکست‌ها و موفقیت‌های خود در این حوزه‌ها صحبت کردند.
پس از اختصاص هر کوچ به تیم‌ها، دکتر شمس معاون پژوهش و فناوری دانشگاه شهید رجایی و دکتر اصغری رییس مرکز رشد رویش به‌عنوان برگزارکنندگان رویداد، صحبتی کوتاه با تیم‌ها داشتند.
هم‌چنین تیم‌ها دراین‌بین با کوچ‌های اختصاصی خود ارتباط گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت کردند.
در ادامه‌ی این رویداد، برخی حامیان از جمله کتایون سپهری مدیر شتاب‌دهنده منش، آرش سروری از آکادمی یونیتک، رجبی از موسسه توسعه حقوقی فناوری اطلاعات و ارتباطات برهان و محسن رضوانیان از مرکز آموزش نیرا سیستم، صحبت‌هایی انگیزشی با حاضران داشتند. این افراد به‌عنوان مدرس، مشاور و منتور در این رویداد همکاری دارند.
در پایان برنامه، محسن مولایی‌نسب یک بازی آموزشی تفریحی در حوزه کسب‌وکار اجرا کرد.
گفتنی است، رویداد پیش‌شتاب‌دهی رویش تِک تا 7 اسفندماه به مدت 21 نیم روز از ساعت 14 الی 19 در محل کارخانه نوآوری «های وی» واقع در تهران اتوبان صیاد شیرازی، بالاتر از اتوبان صدر، گلزار جنوبی، 12 متری ولیعصر، انتهای بن‌بست قائم ادامه دارد. طی این رویداد، کارگاه‌های آموزشی و کاربردی مختلفی از جمله شناخت گوهر وجود، خلق ایده، استارتاپ ناب، جذب سرمایه‌گذار، ارتباط مؤثر، نحوه ارایه به سرمایه‌گذار، شبکه‌سازی و تیم‌سازی، تولید محتوا، خلق برند، امدادرسانی به خود، دستیابی به بازار هدف، مسائل حقوقی استارت‌آپ‌ها و کارگاه‌های تخصصی حوزه اینترنت اشیا و کشاورزی هوشمند برگزار خواهد شد.
از علاقه‌مندان دعوت می‌گردد جهت اطلاع از اخبار و اطلاعات رویداد پیش شتاب‌دهی رویش تِک و هماهنگی حضور در کارگاه‌ها به وب‌سایت رویش به نشانی www.rooyesh.ir مراجعه فرمایند.


نظر شما :