کارگاه آموزشی «سلامت جسم و روان با رویکرد نشاط خانواده» برگزار شد

۲۲ دی ۱۳۹۷ | ۱۶:۲۵ کد : ۴۶۱۵ آموزشی
مدیر اداره آموزش و برنامه‌ریزی معاونت آموزشی جهاددانشگاهی اردبیل از برگزاری کارگاه آموزشی «سلامت جسم و روان با رویکرد نشاط خانواده» در شهرستان پارس آباد خبر داد.
کارگاه آموزشی «سلامت جسم و روان با رویکرد نشاط خانواده» برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل، بهرنگ کوهی با اعلام این خبر افزود: این کارگاه‌ بر اساس قرارداد منعقده جهاددانشگاهی اردبیل با دفتر امور بانوان و خانواده استانداری استان برگزار شد.

وی اظهار کرد: آشنایی با مفهوم و عناصر شادمانی در زندگی، نقش خانواده در سلامت روان، نحوه از بین بردن هیجانات منفی، افزایش تاب آوری و ایجاد انگیزه حرکت در مسیر شکوفایی از جمله سرفصل‌های کارگاه آموزشی «سلامت جسم و روان با رویکرد نشاط خانواده» بود.

مدیر اداره آموزش و برنامه‌ریزی معاونت آموزشی جهاددانشگاهی اردبیل با بیان اینکه این کارگاه‌‌ها بر اساس اولویت‌‌بندی‌های دفتر امور بانوان و خانواده استانداری استان تدوین و در حال اجرا در مرکز استان و شهرستان‌های تابعه است، اظهارکرد: حفظ و تحکیم بنیان خانواده، مهارت‌افزایی و توانمندسازی بانوان، افزایش مشارکت توان مدیریت زنان و آشنایی با قوانین و آیین‌نامه‌های حوزه خانواده در شهرستان‌های استان از اهداف مهم برگزاری کارگاه‌های مذکور است.

کوهی ادامه داد: پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی بر مبنای توسعه خانواده، ارتقاء مشارکت توان مدیریت زنان، قوانین و آیین نامه‌های حوزه خانواده، رویکرد پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی بر مبنای توسعه خانواده، سلامت جسم و روان با رویکرد نشاط خانواده و کارآفرینی از جمله کارگاه‌‌هایی است که در سالجاری در سطح استان برگزار خواهد شد.

 


نظر شما :