آغاز ثبت نام هفتمین دوره مسابقات مناظره دانشجویی در دانشگاه‌های استان البرز

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۱۶:۰۷ کد : ۴۰۸ فرهنگی
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی استان البرز از ثبت نام هفتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویی "نشان خواجه نصیرالدین طوسی" در دانشگاه‌های استان البرز همزمان با مرحله دانشگاهی در این استان خبر داد.
آغاز ثبت نام هفتمین دوره مسابقات مناظره دانشجویی در دانشگاه‌های استان البرز

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی البرز، احمدرضا فیروزی اظهار کرد: همزمان با برگزاری مسابقات مناظره دانشجویی در سطح دانشگاهی، دانشجویان دانشگاه‌های البرز می‌توانند برای حضور در مرحله استانی هفتمین دوره مسابقات مناظره دانشجویی ثبت نام نمایند.
وی ادامه داد: دانشجویان می‌توانند با تشکیل تیم‌های چهار نفره نسبت به ثبت نام و شرکت در این مسابقات اقدام کنند.
این مسوول اظهار کرد: در حال حاضر برخی دانشگاه‌های استان با همکاری و نظارت دبیرخانه مسابقات مناظرات دانشجویی اقدام به برگزاری مسابقات به صورت درون‌دانشگاهی کرده‌اند که دانشگاه‌های پیام نور، علوم پزشکی و علمی کاربردی از جمله این دانشگاه‌ها هستند.
فیروزی افزود: تاکنون ۱۴ تیم با این رویکرد شکل گرفته‌اند که با توجه به آغاز فراخوان استانی، تعداد تیم‌ها افزایش خواهد یافت .
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی البرز اظهار کرد: این مسابقات با هدف ارتقاء فرهنگ گفت وگو و گسترش بحث علمی در دو مرحله دانشگاهی و استانی در بهار و تابستان 1397 برگزار می‌شود و برگزیدگان مرحله استانی به مرحله منطقه‌ای صعود خواهند کرد.
فیروزی افزود: در هر مناظره چهار نفر شرکت می‌کنند که دو تن از آنان برای اثبات قضیه(موافق) و ۲ تن دیگر برای نفی آن(مخالف) می‌کوشند و برای به کرسی نشاندن نظر خود اقامه دلیل می‌کنند.
وی تصریح کرد: در این دوره از مسابقات علاوه بر صدور گواهینامه برای تیم‌های شرکت‌کننده، به تیم‌های برتر استانی که به مرحله منطقه‌ای نیز راه خواهند یافت، جوایزی اهدا می‌شود.
فیروزی در پایان گفت: مهلت ثبت نام مرحله استانی تا پایان اردیبهشت است و علاقه‌مندان می توانند برای ثبت‌نام و کسب آگاهی درباره چگونگی فرآیند برگزاری مسابقات به دفتر معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی البرز(دبیرخانه مسابقات مناظره دانشجویی) واقع در طبقه همکف ساختمان اداری دانشگاه خوارزمی مراجعه کنند و یا با شماره تلفن۳۴۵۰۵۱۵۱ - ۰۲۶ تماس حاصل نمایند.

 

 


نظر شما :