سمینار "نوانگار" به همت جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری برگزار شد

۰۷ آذر ۱۳۹۷ | ۱۷:۰۸ کد : ۳۵۳۶ عمومی
نخستین سمینار نوانگار به همت جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری با حضور معاون اجرایی مرکز افکارسنجی جهاددانشگاهی کشور و روابط عمومی‌های سازمان‌ها و ادارات استان برگزار شد.
سمینار "نوانگار" به همت جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری، سیروس رضایی هفتم آذرماه در این سمینار، با اشاره به نقش پررنگ روابط عمومی‌ها در توسعه سازمانی، گفت: یکی از جامع‌ترین تعاریف روابط عمومی، اداره کردن وظایف، شناسایی و ایجاد روابط مطلوب میان سازمان و جامعه است.

وی روابط عمومی را آینه تمام نمای سازمان دانست و افزود: سیمنار نوانگار با هدف آشنایی روابط عمومی‌‎های استان با شیوه‌های افکارسنجی و مرکز افکارسنجی جهاد دانشگاهی استان برگزار شد.

سرپرست جهاد دانشگاهی استان تصریح کرد: مرکز افکارسنجی استان دو سال متوالی به عنوان مرکز برتر در میان مراکز استانی معرفی شد و آماده همکاری با سازمان ها و ادارات استان است.

وی با اشاره به فعالیت‌های مختلف جهاد دانشگاهی استان در حوزه‌های مختلف، خاطرنشان کرد: این مجموعه در حوزه‌های مختلف آموزشی، فرهنگی و پژوهشی در استان فعالیت دارد.

گفتنی است، این سمینار یک روزه با همکاری اداره کل روابط عمومی استانداری چهارمحال و بختیاری برگزار و در پایان نشست از روابط عمومی‌های فعال در زمینه همکاری با مرکز افکارسنجی جهاد دانشگاهی استان تجلیل شد.


نظر شما :