تا ۲ اسفند؛

ارسال مقاله به ششمین کنفرانس بین المللی وب پژوهی تمدید شد

۲۰ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۰:۳۰ کد : ۳۱۲۶ پژوهشی تاپ خبر
کنفرانس بین المللی وب پژوهی کوشیده است تا حاصل پژوهش ها و نوآوری های کلیه پژوهشگرانی که در هر یک از ابعاد مختلف وب فعالیت می کنند را منتشر کند، بنابراین افرادی که در هر یک از ابعاد حوزه وب اعم از تکنیکال، اقتصادی، اجتماعی، روانشناسی، رسانه ای، انسانی و هنری وب فعالیت دارند، می توانند دستاوردهای خود را در قالب مقاله به کنفرانس وب پژوهی ارسال نمایند. پذیرش مقاله در کنفرانس وب پژوهی به زبان فارسی و لاتین است و مهلت ارسال مقاله تا ۲ اسفند۱۳۹۸ تمدید شد.
ارسال مقاله به ششمین کنفرانس بین المللی وب پژوهی تمدید شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، کنفرانس وب پژوهی یکی از معتبرترین کنفرانس های حوزه فناوری اطلاعات و علوم بین رشته ای در کشور است که تاکنون پنج دوره برگزار شده است و مقالات آن در پایگاه های اطلاعات علمی داخلی ISC و SID و در پایگاه خارجی IEEE Xplore نمایه شده است.

با توجه به اینکه "وب" یک موضوع راهبردی و بین رشته ای است، کنفرانس وب پژوهی کوشیده است تا حاصل پژوهش ها و نوآوری های کلیه پژوهشگرانی که در هر یک از ابعاد مختلف وب فعالیت می کنند را منتشر نماید و لذا افرادی که در هر یک از ابعاد حوزه وب اعم از تکنیکال، اقتصادی، اجتماعی، روانشناسی، رسانه ای، انسانی و هنری وب فعالیت دارند، می توانند دستاوردهای خود را در قالب مقاله به کنفرانس وب پژوهی ارسال نمایند. پذیرش مقاله در کنفرانس وب پژوهی به زبان فارسی و لاتین است و مهلت ارسال مقاله تا 2 اسفند 1398 تمدید شد.

برای نویسندگانی که مقالات خود را تا صبح روز شنبه ۵ بهمن ارسال کرده اند، این امتیاز لحاظ  می شود تا به شکل غیر رسمی زودتر از نتیجه مقاله خود مطلع شوند و اگر امتیاز مقاله ای بالا باشد به عنوان مقاله منتخب انتخاب شود. 

لازم به ذکر است، نتایج رسمی مقالات، طبق تقویم کنفرانس در ۱۷ اسفند ماه اعلام خواهد شد و مقالاتی که امتیاز بالایی کسب کنند علاوه بر کنفرانس، نسخه توسعه یافته مقاله آن ها در مجله وب پژوهی نیز منتشر خواهد شد. 

گفتنی است، این کنفرانس به همت دانشگاه علم و فرهنگ وابسته به جهاددانشگاهی برگزار می شود و دکتر سید سعید هاشمی رییس کنفرانس و دکترمحمدجواد شایگان فرد دبیر علمی این کنفرانس هستند.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیش‌تر به پایگاه اینترنتی کنفرانس به نشانی http://iranwebconf.ir  مراجعه کنند.


نظر شما :