انتشار مجموعه ۱۰ جلدی «کرونا روایت»

۱۷ فروردین ۱۴۰۰ | ۱۳:۵۴ کد : ۲۹۴۸۲ فرهنگی
مجموعه الکترونیکی ۱۰ جلدی «کرونا روایت» توسط انتشارات جهاددانشگاهی علوم پزشکی تهران منتشر شد.
انتشار مجموعه ۱۰ جلدی «کرونا روایت»

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی علوم پزشکی تهران، ابوالفضل امینی هرندی، مدیر روابط عمومی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران با اعلام این خبر گفت: «کرونا روایت» مجموعه 10 جلدی درباره فداکاری های کادر درمان از زمان اپیدمی این ویروس است که به همت سازمان نظام پزشکی انجام شد و توسط انتشارات سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران منتشر شد.

وی افزود: کرونا به روایت مدیران نظام پزشکی (در ابتدای تمام کتاب‌های الکترونیکی)، کرونا به روایت تصویر، کرونا به روایت سینما، کرونا به روایت رسانه، کرونا به روایت علوم انسانی سلامت، کرونا به روایت ادبیات، کرونا به روایت مسوولیت اجتماعی، کرونا به روایت ایثار (شهدای سلامت)، کرونا به روایت تلویزیون و کرونا به روایت آموزش همگانی عنوان این مجموعه 10 جلدی است.

امینی بیان کرد: در ابتدای این کتاب‌ها، فیلم‌ یادبودنویسی شخصیت‌های مختلف بر تابلوی یادبود کروناروایت و همچنین روایت مدیران سازمان نظام پزشکی از مقابله با کرونا به نمایش درآمده است. مجموعه کتاب‌های الکترونیکی کرونا روایت در قالب EPUB3 منتشر می‌شوند و علاوه بر متن و تصویر شامل فیلم، پیوند و محتوای تعاملی نیز هستند که تجربه‌ای مستندوار، جدید و خوشایند را برای خوانندگان فراهم می‌کنند. این کتاب‌ها پویا و دارای قابلیت بروزرسانی بوده و در بستر وب و اپلیکیشن در دسترس هستند.

امینی اضافه کرد: انتشارات جهاددانشگاهی علوم پزشکی تهران که از سال 82 فعالیت دارد با آغوش باز از همکاری با اساتید و پژوهشگران رشته‌های‌ پزشکی برای انتشار آثار آن‌ها استقبال می‌کند.

برای دریافت مجموعه کتاب‌های الکترونیکی کروناروایت کافیست بر روی یکی از لینک‌های زیر کلیک کنید و پس از کلیک بر روی هر کتاب و ثبت‌نام، کتاب را مطالعه نمایید.

yun.ir/02r3u8

store.scinito.com

دریافت اپلیکیشن جهت مطالعه آفلاین

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.scinito.reader

کلید واژه ها: کتاب سازمان علوم پزشکی تهران فرهنگی


نظر شما :