درخشش ایسنا و ایکنا در دومین جشنواره مطبوعات استان مرکزی

۲۶ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۰:۴۲ کد : ۲۹۱۹۳ فرهنگی
خبرگزاری های ایسنا و ایکنای استان مرکزی در دومین جشنواره مطبوعات استان با کسب رتبه های برتر خوش درخشیدند.
درخشش ایسنا و ایکنا در دومین جشنواره مطبوعات استان مرکزی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان مرکزی، دومین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری استان مرکزی با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد و خبرنگاران و عکاسان ایکنا و ایسنای مرکزی در این جشنواره خوش درخشیدند.

در بخش رسانه آذر اسفندیاری از خبرگزاری ایسنا رتبه اول، محمد اسدی و پریسا بهزادی در بخش عکس به ترتیب رتبه‌های اول و سوم را کسب کردند.

مریم روشن خبرنگار خبرگزاری ایکنا مرکزی نیز در موضوعات مختلف ارزشیابی (موضوع تازگی) شایسته تقدیر شد.

بنا بر اعلام دبیرخانه جشنواره، بیش از ۴۱۵ اثر مختلف از رسانه‌های مکتوب، دیجیتال، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری به دومین جشنواره مطبوعات استان مرکزی در سال ۹۹ ارسال شد.

جشنواره مطبوعات استان در موضوعات قرآن و عترت (ع)، ترویج فرهنگ نماز در خانواده‌ها، چالش‌های اجتماعی و آسیب‌های اجتماعی طلاق، حاشیه‌نشینی، اعتیاد، بیکاری، فقر، فساد اداری و حجاب و عفاف، حقوق شهروندی، فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، ایثار، شهادت و دفاع مقدس، ترویج سبک زندگی ایرانی و اسلامی، شکل‌گیری فرهنگ جهادی تولید، مبارزه با قاچاق کالا و ارز، خشونت در خانواده و جامعه، امر به معروف و نهی از منکر، زمینه‌ساز نفی ریشه‌ای فساد در ابعاد مختلف آن، هنر و رسانه، کتاب و کتاب‌خوانی و فرهنگ مطالعه، توسعه استانی؛ زمینه‌های بسترساز آن در ابعاد مختلف، وضعیت صنعت، کسب‌وکار و تولید در استان و تهدیدات و فرصت‌ها برگزار شد.

کلید واژه ها: واحد استان مرکزی


نظر شما :