قائم‌مقام ستاد نقشه جامع علمی کشور اعلام کرد:

واگذاری ماموریت‌های ملی به جهاددانشگاهی/ اجرای موفقیت‌آمیز پروژه‌های بسیار سنگین در این نهاد

۲۸ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۷:۴۶ کد : ۲۸۲۲۰ عمومی تاپ خبر
قائم‌مقام ستاد راهبری نقشه جامع علمی کشور بابیان اینکه جهاددانشگاهی یک‌نهاد ملی است از برنامه این ستاد در بهره‌گیری از توانمندی این نهاد در مدیریت انتقال فناوری در حوزه‌های آب‌شیرین‌کن‌ها و خودروهای ریلی خبر داد.
واگذاری ماموریت‌های ملی به جهاددانشگاهی/ اجرای موفقیت‌آمیز پروژه‌های بسیار سنگین در این نهاد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، دکتر منصور کبگانیان امروز (28 بهمن‌ماه) در حاشیه یکصد و چهل و پنجم شورای ستاد راهبردی اجرای نقشه جامع علمی کشور در جمع خبرنگاران به تشریح دستورات این جلسه پرداخت و گفت: بر اساس مصوبات شورای ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور ماموریت‌های ملی به جهاددانشگاهی واگذار شد که این مأموریت‌ها در راستای رهنمون‌های مقام معظم رهبری بوده است.

وی با تاکید بر اینکه جهاددانشگاهی یک‌نهاد ملی است، یادآور شد: ازاین‌رو باید از تبدیل‌شدن این نهاد به یک بنگاه پرهیز شود ضمن آنکه شاهد بودیم که این نهاد پروژه‌های بسیار سنگینی را با موفقیت اجرایی کرده است.

قائم‌مقام ستاد راهبری نقشه جامع علمی کشور اضافه کرد: بر این اساس برنامه این ستاد استفاده از توانمندی این نهاد در مدیریت‌های ملی است و ازآنجایی‌که این نهاد در حوزه‌های آب‌شیرین‌کن‌ها و خودروهای ریلی خوب عمل کرده از آنها درخواست شد که در این حوزه‌ها به مدیریت انتقال فناوری بپردازند به این معنا که تمامی دستگاه‌ها و نهادهایی که در این حوزه‌ها فعال هستند تحت مدیریت، نظارت و آیین‌نامه‌های جهاددانشگاهی باشند.

به گزارش ایسنا دکتر کبگانیان ادامه داد: در این راستا از سوی جهاددانشگاهی نقشه راهی ارائه شد. البته در این زمینه وقفه‌هایی بوده که برخی از آنها با پیگیری جهاد رفع شده ولی مقرر شد در حوزه‌هایی که توقف بوده اقدام شود. 


 

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی نقشه جامع


نظر شما :