نماینده نهاد رهبری در دانشگاه‌های کردستان:

جهاددانشگاهی ظرفیت خوبی برای گسترش فعالیت‌های فرهنگی در دانشگاه‌ها است

۱۶ دی ۱۳۹۹ | ۱۰:۰۰ کد : ۲۶۶۶۵ عمومی
مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه کردستان گفت: جهاددانشگاهی با توجه به رسالتی که دارد میتواند مباحث فرهنگی را در دانشگاه ها گسترش بدهد.
جهاددانشگاهی ظرفیت خوبی برای گسترش فعالیت‌های فرهنگی در دانشگاه‌ها است

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کردستان، حجت الاسلام محرمعلی بیابانی امروز 15 دی ماه  در دیدار با رئیس جهاددانشگاهی استان کردستان ضمن اشاره به اینکه فعالیتهای فرهنگی در دانشگاه ها باید بیشتر شود، اظهار کرد: جهاددانشگاهی با توجه به رسالتی که دارد  میتواند مباحث فرهنگی را در دانشگاه ها گسترش دهد و این مهم میتواند زیربناهای اعتقادی را تقویت کند.

وی عنوان کرد: جهاددانشگاهی استان کردستان تا بحال خدمات ارزنده ای در مباحث فرهنگی انجام داده است که این مهم نشانه توان و آینده نگری این مجموعه انقلابی است.

مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان کردستان ضمن اشاره به اینکه باید مسوولان از تنگ نظری ها خودداری بکنند، گفت: زمانی می‌توان شاهد رشد و توسعه باشیم که مسئولین مربوطه از تنگ نظری خودداری بکنند و بتوانند به مجموعه های که از دل انقلاب هستند اعتماد کنند.

حجت الاسلام بیابانی با تاکید بر این مهم که جهاددانشگاهی یک نهاد انقلابی علمی است، یادآور شد: جهاددانشگاهی پتانسیل‌های زیادی دارد که مسوولان  می‌توانند از آن در راستای توسعه استفاده کنند.

وی در پایان ضمن اشاره به این‌که دفتر نهاد رهبری در دانشگاه، همکاری لازم را با جهاددانشگاهی استان کردستان خواهد داشت، یادآور شد: ظرفیتهای جهاددانشگاهی استان کردستان برای جامعه ناشناخته مانده است که این مهم باید در دید عموم تغییر و مردم و مسوولان به توانایی های این نهاد انقلابی اعتقاد پیدا =کنند.

در ابتدای این نشست اکبر اسدی سرپرست جهاددانشگاهی کردستان ضمن اشاره به پتانسیل ها و ظرفیت های مختلف حوزه های جهاددانشگاهی استان کردستان، بیان کرد: جهاددانشگاهی دارای ظرفیت خوبی در حوزه های فرهنگی، پژوهشی، اشتغال و آموزش است و این نهاد توانسته است  با روحیه جهادی خدمات ارزنده ای به کشور و انقلاب ارایه دهد.

سرپرست جهاددانشگاهی کردستان افزود: دفتر نهاد در دانشگاه‌ها جایگاه ویژه ای دارد و همکاری جهاددانشگاهی و دفتر نهاد مقام معظم رهبری در حوزه فرهنگی می‌تواند اثر بخشی زیادی را دربین دانشجویان ایجاد کند.

وی در پایان یادآور شد: جهاددانشگاهی استان کردستان با روحیه جهادی در حوزه های مختلف آماده همکاری با همه دستگاه‌ها است.

کلید واژه ها: واحد کردستان عمومی دیدار


نظر شما :