جلسه مشترک "اندیشه ورزی" فرماندهی انتظامی استان اصفهان با جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان برگزار شد

۲۱ شهریور ۱۳۹۷ | ۱۰:۱۸ کد : ۲۰۳۷ عمومی
رییس، معاون فرهنگی و مدیر گروه نیازسنجی و مطالعات فرهنگی واحد صنعتی اصفهان، ۱۹شهریور ماه با حضور در معاونت اجتماعی ناحیه انتظامی استان اصفهان در نشست اندیشه ورزی فرماندهی انتظامی استان اصفهان شرکت کردند.
جلسه مشترک "اندیشه ورزی" فرماندهی انتظامی استان اصفهان با جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان برگزار شد

 

به گزارش اداره روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان، در این نشست که سرهنگ حسین زاده جانشین انتظامی استان اصفهان، سرهنگ کریمی معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان اصفهان، سرهنگ سلیمانیان رییس پلیس آگاهی استان، سرهنگ شیرشکن رئیس آموزش و مشارکت، سرهنگ کریمیان جانشین پلیس پیشگیری از جرم و سروان مهرابی رییس اداره آموزش های عمومی نیروی انتظامی استان و چند تن از اساتید رشته های مختلف علوم اجتماعی و رایانه حضور داشتند، جانشین انتظامی استان اصفهان به اهمیت آموزش های همگانی به منظور فرهنگ سازی و پیشگیری از وقوع جرم در نیروی انتظامی استان اصفهان پرداخت و با اشاره به سابقه و انواع فعالیت های انجام گرفته بر مشارکت نهادهای علمی- فرهنگی به منظور افزایش اثربخشی این آموزش ها تاکید کرد و برای بهبود کمی و کیفی آموزشهای همگانی نیروی انتظامی درخواست همکاری و مشارکت نمود.

رییس جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان نیز با اشاره به اهمیت توقف کافی در شناخت مسئله و عجله نداشتن برای اجرا، بر استفاده از شیوه های علمی در مخاطب شناسی، شناسایی ابزار آموزش، مکان آموزش، زمان آموزش، محتوای آموزش و ارتقاء مربیان آموزشی تاکید کرد.

مهندس مرتضی تیموری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به توانمندی ها و ظرفیت های واحد صنعتی اصفهان در زمینه های فرهنگی و آموزشی جهت همکاری با پلیس همه جانبه در زمینه های مطالعات فرهنگی- اجتماعی و آموزشی اعلام آمادگی نمود.

مهندس احمد پایداری معاون فرهنگی واحد نیز به اهمیت فرهنگ سازی و آموزش در مسائل فرهنگی- اجتماعی پرداخت و با تاکید بر این که آموزش، هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است از همکاری معاونت فرهنگی واحد با معاونت اجتماعی نیروی انتظامی استان استقبال کرد.

همچنین مدیر گروه نیازسنجی و مطالعات فرهنگی واحد با اشاره به اهمیت بازاریابی فرهنگی در مقوله ی فرهنگ سازی، تاکید کرد به منظور آسیب شناسی و اثرسنجی آموزش های همگانی پلیس، نیاز به تعریف طرح های تحقیقی می باشد. غلامرضا قجاوند مسئله شناسایی در تعریف مسائل فرهنگی- اجتماعی را بسیار با اهمیت دانست و از حاضران خواست بر این موضوع که امروز مسئله شناسی، نحوه ی ورود به مسئله، تحدید مسئله و مهندسی مسئله یک علم تخصصی می باشد، دقت کافی داشته باشند.

وی بر آمادگی گروه نیازسنجی و مطالعات فرهنگی واحد صنعتی اصفهان به منظور تعریف و اجرای پروژه های تحقیقاتی اثرسنجی، تحلیل محتوا، تحلیل مخاطبان ، مخاطب شناسی و دوره ها و کارگاه های آموزشی مانند شیوه های نوین آموزشی، تبلیغ و بازاریابی، فناوری های نوین فرهنگی، هوش فرهنگی، مدیریت تنوعات فرهنگی ویژه پرسنل نیروی انتظامی استان تاکید کرد.

گفتنی است، در پایان نشست مقرر شد بمنظور اجرایی کردن تصمیمات و هماهنگی های بیشتر در این خصوص، جلسات اندیشه ورزی نیروی انتظامی استان به صورت منظم برگزار شود.

 


نظر شما :