فراخوان جذب و پذیرش واحدهای فناور در مرکز رشد جهاددانشگاهی هرمزگان

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۶:۱۱ کد : ۱۷۹۸۰ تجاری سازی و اشتغال
سرپرست معاونت فناوری مرکز رشد واحدهای فناور جهاددانشگاهی هرمزگان از فراخوان جذب و پذیرش ایده ها و محصولات فناورانه و حمایت از کسب و کارهای نو پا در مرکز رشد جهاددانشگاهی هرمزگان تا ۲۰ خردادماه سال جاری خبر داد.
فراخوان جذب و پذیرش واحدهای فناور در مرکز رشد جهاددانشگاهی هرمزگان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد هرمزگان، حمید یاسی پور طهرانی با بیان این که مرکز رشد جهاددانشگاهی هرمزگان از قدیمی ترین مراکز رشد استان است که از سال 86 فعالیت های خود را آغاز و تاکنون اختراعات و ایده های فناورانه بسیاری در این مرکز به ثمر رسیده است، گفت: این مرکز آمادگی پذیرش ایده های خلاقانه مرتبط با زمینه های تخصصی و فعالیت های پژوهشی واحد، در مباحث آب و انرژی، مدیریت، فناوری اطلاعات و ارتباطات را دارد.

وی ادامه داد: جهاددانشگاهی واحد هرمزگان با همکاری مرکز نوآوری و شکوفایی با هدف ایجاد فضای لازم جهت رشد و گسترش واحدهای فناور، کار آفرینی و حمایت از نوآوری و خلاقیت، تجاری سازی دستاورد تحقیقاتی و همچنین توسعه شبکه همکاری بین بخش‌های تحقیقاتی و محیط کسب و کار، فراخوان جذب و پذیرش ایده های مبتنی بر نوآوری با رویکرد اقتصادی، محوریت تیم کاری مناسب و برنامه کاری مناسب و متناسب با موضوع فعالیت فراخوان داده است.

سرپرست معاونت فناوری مرکز رشد واحدهای فناور جهاددانشگاهی هرمزگان افزود: خدمات قابل ارایه توسط این مرکز شامل خدمات پشتیبانی از قبیل تامین فضای کار، تلفن، اینترنت، خدمات مدیریتی، حقوقی، مالی، آموزش تخصصی، مشاوره، تجاری سازی و... است.

یاسی پور در پایان اعلام کرد: از نوآوران، ایده پردازان، دانشجویان و متخصصان هرمزگانی دعوت به عمل می آید جهت کسب اطلاعات بیشتر و انجام مراحل ثبت نام می توانند به آردس: ابتدای بلوار دانشگاه، جهاددانشگاهی هرمزگان طبقه سوم، مرکز رشد واحدهای فناور مراجعه یا با شماره 07633620724 تماس حاصل کنند.

کلید واژه ها: واحد هرمزگانفراخوان جذبسازمان ستفا


نظر شما :