به همت جهاددانشگاهی اردبیل؛

آزمون آنلاین "سطح‌سنجی بیمه عمر و زندگی" بصورت پایلوت در اردبیل برگزار شد

۱۵ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۷:۱۰ کد : ۱۴۷۸ آموزشی
مدیر مرکز آموزش تخصصی کوتاه مدت شماره۲ جهاددانشگاهی اردبیل از برگزاری آزمون آنلاین "سطح‌سنجی بیمه عمر و زندگی" به صورت پایلوت کشوری با نظارت شرکت توسعه بیمه ایرن در این نهاد خبر داد.
آزمون آنلاین "سطح‌سنجی بیمه عمر و زندگی" بصورت پایلوت در اردبیل برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل، بهرنگ کوهی با اعلام این خبر افزود: این آزمون با هدف سطح‌سنجی بیمه عمر و زندگی و تحلیل نتایج آن، جهت برطرف کردن نیازهای شبکه‌های فروش و برنامه‌ریزی برای تدوین دوره‌های آموزشی مورد نیاز شرکت بیمه ایران برگزار شد.

وی اضافه کرد: بر اساس نتایج حاصل از این آزمون و در صورت تایید شرکت بیمه ایران، این آزمون توسط جهاددانشگاهی در تمام استان‌های کشور برگزار خواهد شد.

مدیر مرکز آموزش تخصصی کوتاه مدت شماره2 جهاددانشگاهی اردبیل با بیان اینکه در این آزمون آنلاین، 175 نفر در 8 گروه شرکت کرده‌اند، یادآور شد: با توجه به وجود امکانات و زیرساخت‌های لازم برای برگزاری آزمون‌های آنلاین در مراکز آموزشی جهاددانشگاهی سراسر کشور، این نهاد می‌تواند آزمون‌های الکترونیکی را به بهترین شکل ممکن برگزار نماید.

کوهی خاطرنشان کرد: طی مدت 2 روز در مرکز آموزش تخصصی کوتاه مدت جهاددانشگاهی اردبیل از کلیه نمایندگان شرکت بیمه و مدیران عامل شرکت‌های خدمات بیمه‌ای و مسئولان دفاتر فرعی آنان و همچنین پرسنل شاغل در بخش بیمه‌های اشخاص آزمون آنلاین به عمل آمد.

وی تصریح کرد: این مرکز با کلاس‌های مجهز و 2 سایت کامپیوتری پیشرفته، آماده ارائه خدمات آموزشی و برگزاری دوره‌ها و آزمون‌های حضوری و غیرحضوری به دستگاه‌های اجرایی و مردم استان اردبیل است.


نظر شما :