کتاب "دانش‌نامه تمرینات عضلانی" در جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان منتشر شد

۰۴ آذر ۱۳۹۸ | ۱۰:۰۸ کد : ۱۳۴۶۲ فرهنگی
کتاب " دانش‌نامه تمرینات عضلانی: بیش از ۴۰۰ تمرین برای بالابردن حجم عضلات " در واحد صنعتی اصفهان چاپ شد.
کتاب "دانش‌نامه تمرینات عضلانی" در جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان منتشر شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان، توسط انتشارات این واحد، کتاب "دانش‌نامه تمرینات عضلانی: بیش از 400 تمرین برای بالابردن حجم عضلات" تالیف اسکار موران طراحی آناتومی ایزابل آره‌چابالا و ترجمه محمدرضا امیرسیف‌الدینی با شمارگان 500 نسخه و 494 صفحه در 8 فصل و قطع وزیری چاپ و وارد بازار نشر شد.

کتاب پیش رو، دانش‌نامه تمرینات عضلانی، کتابی کاربردی برای دانشجویان و فارغ‌التحصیلان علوم حرکتی، مربیان و ورزشکاران است. این کتاب عضلات درگیر اصلی و کمکی به همراه نکات تمرینی، هدف تمرین، ملاحظات بیومکانیکی و تنوع‌های تمرینی را در خود جای داده است. همچنین عضلات در طول حرکت به خوبی نشان داده شده است تا درک حرکت‌شناختی افراد افزایش یابد. این کتاب تا کنون به زبان‌های مختلفی ترجمه شده و یکی از مشهورترین کتاب‌ها در زمینه بدنسازی است. خوانندگان در این کتاب با بیش از 400 تمرین و بیومکانیک هر تمرین آشنا خواهند شد.

گفتنی است؛ چاپ اول این کتاب در پاییز 1398 با قیمت 850 هزار ریال عرضه و علاقه مندان می‌توانند به منظور کسب اطلاعات بیشتر، سفارش و تهیه کتاب با شماره 03133912594 فروشگاه کتاب جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان تماس حاصل کنند.


نظر شما :