اولین سوگواره فرهنگی هنری دانشگاهیان ایران" فائزین "

تاریخ برگزاری : ۳۰ آذر ۱۳۹۷ رویدادها
اولین سوگواره فرهنگی هنری دانشگاهیان ایران" فائزین "

 

به همت معاونت فرهنگی سازمان جهاد‌دانشگاهی تهران و با همکاری برخی از نهاد های فرهنگی کشور، اولین سوگواره فرهنگی- هنری دانشگاهیان ایران «فائزین» با محوریت پیاده روی اربعین حسینی برگزار می‌‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد‌دانشگاهی تهران ، این سوگواره با هدف پاسداشت اربعین حضرت اباعبدالله الحسین(ع) ،ثبت و تولید محتوا از آثار و ترویج فرهنگ پیاده روی اربعین در جامعه، به ویژه جامعه دانشگاهی درسه بخش: اصلی (پیاده روی اربعین حسینی )ویژه (نگاه بین المللی) و جنبی (جاماندگان) در محور های خاطره‌نویسی، عکاسی، شعر و دلنوشته، مستند کوتاه، کلیپ و نماهنگ برگزار خواهد شد.

شرایط عمومی شرکت در سوگواره عبارتند از:

1)کلیه‌ی دانشگاهیان اعم از دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه‌ها و مراکز علمی، آموزشی و پژوهشی کشور می‌توانند در این سوگواره شرکت نمایند.

2)هر فرد یا گروه فقط در یک قالب سوگواره می تواند شرکت کند.

3)آثار ارسالی باید مربوط به پیاده روی سال های 95 ، 96 و97 بوده و در سوگواره دیگری شرکت نکرده باشد.

4)متقاضیان باید آثار خود را از طریق پست و یا سایت به سوگواره ارسال نمایند.

5)آثار ارسالی باید در ارتباط با موضوع سوگواره باشد.

6)از نفرات برتر برای حضور در اختتامیه سوگواره دعوت به عمل خواهد آمد.

7)به گروه‌ها و نفرات برتر جوایز نفیسی اهداء می‌گردد.

8)آثار دریافتی بازگردانده نمی‌شود و دبیرخانه با رعایت حقوق مالکیت فکری صاحب اثر، حق استفاده و بهره برداری از آثار را دارد.

9)مسئولیت اصالت اثر با ارسال کنندگان می‌باشد و دبیرخانه سوگواره هیچگونه مسئولیتی نمی‌پذیرد.

اختتامیه این سوگواره و اعلام اسامی برگزیدگان، در ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های 02166418499 و 02166490330 تماس بگیرند و آثار خود را حداکثر تا 30 آذرماه 97 به دبیرخانه سوگواره واقع در تهران- خیابان انقلاب اسلامی- خیابان 16 آذر- پلاک 20 معاونت فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی تهران یا به نشانی www.faezinjt.ir ارسال نمایند.